Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megéri iroda után gyárba...

Megéri iroda után gyárba menni vagy egyéb könnyű fizikait vállalni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, nagyon kivagyok, rossz kedvem van bent, mindent unok, semmit se szívesen csinálok.

Plusz ha gyárban haza lehet vinni nettó 250 ezer forintot, nos az irodában szép álom.


2019. júl. 16. 12:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom ti hol dolgoztok, de én netto 120-at kaptam 3 műszakra. Ha netto 220-at kapnék, el se mennék abból a gyárból!
2019. júl. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én már gondolkodtam, hogy igazából már nincs is munka. Beadom pályázatomat mindenhova, de választ sem kapok. Irodára már protekciósokat vesznek fel, gyárakba az megy akinek semmi ismerőse, tényleg robotnak.
2019. júl. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#11 vagyok, köszönöm a lepontozást.

Jövő hónapban kapjuk a jelenléti bónuszt, plusz van egy 200%-os túlórám, egy C napom, ami szintén túlóra, plusz egy nap amikor 2 órával tovább ott kellett maradni, azt is kifizetik, így számítok 250-260 ezerre kézben. Ha érdekel valakit akkor megírom mennyi lett pontosan.

2019. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!