Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért bunkózik velem a főnök...

Miért bunkózik velem a főnök mióta megkaptam a diplomát?

Figyelt kérdés

Nagyon bunkó velem a főnök mióta megtudta hogy diplomás vagyok. Nem is tudta hogy levelezőre járok, három évet kibekkeltem így de az államvizsga maratoni 2 napja miatt kiderült. Úgy tűnt nem is érdekli azután átment bunkóba.


Vajon igazuk van azoknak akik szerint az a baja neki hogy diplomásként nyilván emelést kérek majd (így lesz) és ő nyilván nem fog adni (ahhoz túl sóher) én meg nyilván elmegyek majd máshova (így lesz-ha nem kapok emelést megyek máshova)?

Ez lehet az igazi baja, Hogy ezt ő már végigzongorázta magában?


2019. júl. 17. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Főnöknek van diplomája? Mielőtt megszerezted jófej volt?

Milyen cég?

2019. júl. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

"Főnöknek van diplomája? Mielőtt megszerezted jófej volt?"


Semmije sincs csak egy szaros érettségije, állami cég el lehet képzelni milyen okból került épp ő a vezetői székbe, 25 évesen, zéró diplomával és nulla referenciával.... jól bemutattam a főnökömet?

2019. júl. 17. 09:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Elmondásod szerint nem is tudták, szóval ezekszerint nem ment a munkád rovására, nem maradoztál ki erre hivatkozva, vagy hasonlóak.


Egyértelmű, hogy a felvázolt sorozat a problémája, csak még fűzd hozzá, hogy új embert kell felvennie, megismertetni/betaníttatni.

2019. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja hát még ezen plusz infó alapján némi prestízs-kérdés, kisebbségi-komplexus és kisstílűség is feltételezhető.
2019. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, akkor így érthető.

Ezek a kapcsolatok lévén vezetői pozícióba került főnökök általában istenkirálynak érzik magukat, és úgy gondolják, hogy nekik mindent lehet.

Főleg ha te többet elértél már az életben mint ők...


Nem hiszem, hogy a fizetésemelés az oka.

#1 voltam

2019. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én a főnököd pártján állok,egy bizonyos mondatodból kiindulva !
2019. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Állj a pártján, és majd segíts neki új embert találni ennyiért (bruttó 190) Pesten. Jó?
2019. júl. 17. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármi is legyen a szakmád/állásod, bruttó 190-ért a fővárosban dolgozni kb. a rabszolgaság kategória, én személy szerint még csak nem is a diplomától várnám a megváltást, hanem diploma+munkahelyváltás kombótól.
2019. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"ég csak nem is a diplomától várnám a megváltást,"


Én se attól várom. Meg is írtam tisztában vagyok vele hogy béremelésre az esély nulla tehát ebből váltás lesz.


És ezt a főnök is nyilván lesakkozta magában, hogy emelést fogok kérni, ő nem fog adni, tehát elmegyek. És azóta úgy kezel mint aki már fél lábbal odakint van.

Valóban csak idő kérdése.

2019. júl. 17. 13:03
 10/10 anonim ***** válasza:

Te, Balázska, eddig úgy volt, hogy van három diplomád, ebből egy MSc és ezekkel sehová sem mehetsz, mert 300 km-es körzeten belül csak közmunka van.

Kicsit jobban is figyelhetnél a kamusztorijaidra.

2019. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!