Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek hány évis korig...

Szerintetek hány évis korig van lehetőség az embernek arra hogy "többre" vigye?

Figyelt kérdés

Nyilvan nem pontos életkorra gondolok mert azt igy nem lehet megmondani, csak kb!?

Jelenleg cukrászdában pultozok de érzem hogy ez nem nekem való, valami többre vágyom, több van bennem. Szívesen vissza ülnék a suliba (esti vagy levelező) de a munkanapjaim összevissza vannak és teljes napokat kell dolgoznom így sok lenne a hiányzás. Erre keresek megoldást most, hogy tanulhassak, megtaláljam önmagam, olyan munkám legyen amit élvezek is. De nem akarok kiöregedni abból hogy válthassak, tanulhassak... 22éves vagyok.



2019. júl. 17. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

Ameddig van rá elég energiája, és motiválni tudja önmagát. Akár hetven évesen is. Ismerek több olyan embert, aki ötven felett kezdett el diplomákat gyűjteni, hatvanöt felett végzett tanfolyamot, vagy kezdett el vállalkozni.


Én például 30 éves koromban elégeltem meg a kilátástalan alkalmazotti életet. Te a 22-vel még gyakorlatilag a pályád legelején tartasz.

2019. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21 leszek, én is majd csak most fogok egyetemre menni. Ha van valamilyen elképzelésed, hogy mit csinálnál szívesen, akkor szerintem mindenképp próbáld meg a sulit. Egyáltalán nincs késő elkezdeni valami újat. A munkahelyeden mennyire lennének megértőek veled, ha tanulnál is mellette?
2019. júl. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy haverom apja bányász volt. 28 éves korában ment el orvosi egyetemre. Később ott tanított.
2019. júl. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnöm 54 évesen (NEM ELÍRÁS!!!) kezdte el egyetemen a germanisztikát, mert ugyan már sok éve fordításból élt (egy felsöfokú nyelvvizsgával), de úgy érezte, ez nem elég neki. Idöközben a doktori disszertációját írja, 60 fölött.
2019. júl. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt jó hallani, akkor még nem késő. Én az a fajta ember vagyok aki nem szeret tétlenkedni, aki ha nem érzi jól magát, akkor mindenáron változtatni próbál.
2019. júl. 17. 16:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Bármikor válthatsz, ha akarsz, csak kitartás kell hozzá.
2019. júl. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan a kellő elszántságod, céltudatos vagy, hiszel magadban, akkor csak idő kérdése és sokkal jobb életed lesz.
2019. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én most megyek nappalira 24 évesen.. remélem nem leszek túl öreg a többiek közt xd

De mindegy...belevágok. Lesz ami lesz.

Vannak végzettségeim de egyikkel sem lehet elhelyezkedni a környéken /jól fizető munkát találni. Szeretnék egy normális szakmát amivel tudok is pénzt keresni.


Levelezőre amúgy még 50 felettiek is szoktak menni, tehát sose késő.

2019. júl. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha érzed magadban az affinitást akkor hajrá!
2019. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Olyan 38 éves korig, 40 felett már rád sem néz senki, gyakorlatilag élő halott vagy a munkáltatók szemében.
2019. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!