Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te hogyan reagálnál, ha, mint...

Te hogyan reagálnál, ha, mint munkavállalót nem értékelnének évekig, aztán kitennének egy képet rólad bent, amivel jelképezik, hogy ott dolgozol?

Figyelt kérdés
2019. júl. 21. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogdíjat követelnék. Ha nem adják meg, akkor per, és a dupláját fizetik. :)
2019. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azert megyek dolgozni, hogy penzt kapjak nem az elismerésért. Havonta elküldik a kidolgozott fizetest addig fejen is allhatnak ugy ketyeghetnek azt sem fog erdekelni. Kitennének a képemet megkerném, hogy sziveskedjenek eltavolítani mivel nem vagyok közszemlélet tárgya.
2019. júl. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Levenném a képet. Dolgozni pénzért járok, az elismerésnek is csak ezt a fajtáját vagyok hajlandó értelmezni. A szép szavak, vállveregetések, oklevelek nekem lóf***t sem jelentenek, a munkáltatómnak csak az az igazi áldozat, ha nekem több pénzt fizet. Képet meg ne tegyenek ki rólam sehová, nem nézek ki olyan jól és egyébként sem adtam rá engedélyt.
2019. júl. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy miért tették ki a képet (hónap dolgozója lettél)? Illetve szeretnéd, ha lekerülne onnan?
2019. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne. Ha téged zavar, akkor az adatvédelmi rendeletre hivatkozva jelezd, hogy te ezt nem szeretnéd. Aztàn vagy leszedik, vagy jogos érdekre hivatkozva nem. Akkor jelezheted NAIH felé, akik kivizsgálják.
2019. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valszeg szar ceg lehet.


Lehet a regiek kozul mar csak te maradtal, mert mindenki lelepett.


Vagy ezzel azt akarjak, hogy maradj, azert a berert nekik fonyeremeny vagy. Vagyis, hulyenek nezhetnek.

2019. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!