Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért sok eladó-tulajdonos bunkó?

Miért sok eladó-tulajdonos bunkó?

Figyelt kérdés
Azokra az eladókra gondolok akik a bolt tulajdonosai, ügyvezetői. Ma is mentem egy autós boltba ahol izzót akartam venni, elvittem azt amelyik kiégett mintának. A tulaj meg jól leteremtet hogy "minek nézem őt, autószerelőnek?", majd elküldött hogy akkor ad ha tudom a pontos cikkszámot vagy típust. Kértem hogy a főnökével szeretnék beszélni, mert nem hittem a fülemnek, de közölte hogy ő a tulajdonos.
2019. júl. 23. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Ebből hogyan szűrted le, hogy sok eladó tulajdonos bunkó? Találkoztál eggyel, akinek valószínűleg rossz napja volt, mert felhúzta egy idióta vevő, vagy elhagyta a házastársa, vagy beteg a kiskutyája...
2019. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Gondolomígy is megél... ezek már ilyen alkesz idióták, akiknek nincs semmi céljuk az életben.
2019. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Autós boltokban általában ilyenek
2019. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1, Mert nagyon profinak érzik sokuk magukat a szakterületükön. 2, Mert ki vannak égve.
2019. júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A szolgáltató szektorban és a kereskedelemben nagyon sok olyan vállalkozó van, akinek nem jött be a biznisz - legalábbis mifelénk. Lehet, hogy te is egy ilyennel találkoztál.

Gyakori forgatókönyv volt az elmúlt években, hogy Melós Miska megunta a koránkelést, a szemét főnököt, a folyamatosan fúró kollégákat meg úgy általában azt, hogy dolgoznia kell és kitalálta: ő bizony vállalkozó lesz. Vesz vagy bérel óccsóér' egy helyiséget, felvesz 1-2 embert, aztán üzemeltet egy kocsmát, kisbótot, izéjavítót vagy bármi mást. A lényeg, hogy ő nem fog dógozni, ő olyan lesz, mint a dzsoki a tévébül, hogy ő mán csak hátradől a bőrszékbe' és pörgeti a húszezreseket, mer' gyön a lé, a rabszolgák meg dógoznak helyette.

Ez csak keveseknek jött össze, a többiek csúnyán koppantak. A webshopok elszívták a szakosodott kisbótok vevőit, a mutogatós-magyarázós YouTube-videók keresztbe tettek az izéjavítóknak, a kocsmába meg sok helyütt csak a vén alkeszok járnak, a fiatalabbak inkább megveszik a teszkóba' a kétliteres Kőbányait és otthon isznak, mer' ottan mehet jutyúbról a zene. A bevétel csökkent, az alulfizetett és hülyére dolgoztatott alkalmazott elment németbe' csirkét bontatni, Jockey Ewing pedig szégyenszemre be kellett, hogy álljon a pult mögé, holott sem a menedzsmenthez, sem az ügyfelek kiszolgálásához nem ért és baromira zavarja, hogy neki is össze kell koszolnia a kezét, nem csak annyi a dolga, hogy reggel kiadja a váltópénzt, este meg besöpri a bevételt.

A mi vidékünkön így születnek a bunkó tulajdonos-eladók.

2019. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!