Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek a viselkedésem ellen?

Mit tegyek a viselkedésem ellen?

Figyelt kérdés

Az van hogy, amikor valamelyik osztálytársam hülyéskedik, akkor elterjesztem az egész iskolában, tudom most még élvezzem a nyári szünetet, de ha ilyen leszek továbbra is, akkor nem lesz barátom az iskolában, volt olyan, hogy úgy terjesztettem el az iskolában, hogy hülyeséget csinált, hogy közben nem is csinált hülyeséget, és kirugtak már egy gyereket, mert én megrágalmaztam őt, a tanárok nyilván nekem hisznek, és ezek után nem igazságos, az hogy szeretnek engem. Azért nem mondanak nekem semmit, mert nem tudok mit kezdeni az információval, és félnek attól, hogy elterjesztem a suliban. hogyan változtassak?


16/F



2019. júl. 28. 00:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogd vissza magad , uralkodj magadon. Találj másik örömforrást az életben, valami klasszabbat, amivel nem ártasz másnak.
2019. júl. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

"Az első válaszoló kötekedik"

Pont az ilyenekről kell leszoknod.

Az elsőnek viszont abba igaza van hogy nagyon gyerekes vagy.

Szerintem a problémádon is segítene ha kevésbé lennél gyerekes.Probálj logikusan gondolkodni mi lesz ha én ezt mondom.Mi értelme nekem ezt elmondanom?Tegyél fel ilyen kérdéseket mielőtt beszélsz.Miért terjesztennél olyan dolgot amit megse tett egyáltalán?

2019. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!