Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mindig tekergetem a hajam, az...

Mindig tekergetem a hajam, az osztályfőnökömnek és az osztálytáraimnak már nagyon zavar mit tegyek? , nem tudok egyszerűen leszokni a hajtekergetésről.

Figyelt kérdés

Lehet hogy rossz kategóriába írtam, ne szóljatok le ezért.



14/f Márciusban leszek 15.



2018. febr. 21. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Vágasd le. Mire megnő annyira, hogy tekergetni tudd lehet, hogy le is szoksz róla.
2018. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hova vágassam? rövid a hajam? és rendben lenne ha nem tekergetném.
2018. febr. 21. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is szoktam tekergetni a hajam, megnyugtató érzés :D

Amúgy nem értem, mi zavarja őket ebben, ha az ő hajukat birizgálnád, még megérteném, de így...Mondd meg nekik, hogy nem kell nézni.

2018. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem szeretném, ha kikopna a hajam.
2018. febr. 22. 00:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Nullásgép
2018. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mitől kopna ki? Lol
2018. febr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6.: Azért, mert sűrűn teszi ki a hajhagymákat húzó hatásnak.


Egyrészt zavarja a többieket, mert inkább nőies mozdulat és általában azok a nők csinálják akiknek tetszik a velük együtt levő férfi.


Kérdező: az jó jel, hogy észrevetted. Találd ki hogy mi az oka. Pl. unalom. Ha valóban unalom akkor találj ki valami mást. Van aki az ujjait egy bizonyos, általa kitalált módon koppantja le, ezzel szórakoztatja magát és másoknak sem annyira zavaró.

2018. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!