Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok? Mennyire várjátok a...

Tanárok? Mennyire várjátok a tanévet? Én kb annyira mint egy foghúzást már a gondolatra is rosszul vagyok

Figyelt kérdés

Mennyire várjátok a tanévet? én már a gondolatra is émelygek rosszul vagyok és kb semmit se kívánok kevésbé mint a tanévkezdést. Rájöttem nem azzal van nekem gondom hogy újra be kell járni X helyre és tól ig ott lenni, hanem azt hogy ott az X helyen azt kell csinálni amit... na ez a gond.

Szóval nem munkaundoros vagyok. Csak azt utálom amit csinálok de azt évről évre egyre jobban.


2019. aug. 19. 10:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

"Nem azért, de egy tanár se ír ilyen stílusban"



óóóóóóóóó hol élsz te.... az egyik volt tanár kollegám a kurucinfóra írogatott cigányozós zsidózós kommenteket, az egyik gázkamrás kommentje miatt még hatósági ügye is volt.... és tanár volt.

2019. aug. 21. 14:35
 12/19 anonim ***** válasza:

Milyen tanar vagy es melyik megye?

Kivancsi vagyok az a prosti csaj az osztalyodbol honnan lehet..

2019. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Pest
2019. aug. 24. 09:09
 14/19 A kérdező kommentje:

"Milyen tanar vagy e"



Mondjuk nem értem a "milyen tanár vagy" hogy jön a kérdéshez. nem midnegy milyen tanéár vagyok? Miért ha magyaros akkor érthető a dolog, de ha matekos akkor már nem vagy mi??

2019. aug. 24. 09:10
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tanár.
2019. aug. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én meg Orbán Vitya vagyok lol.
2019. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
70%

Teljesen a gimis osztályfőnökömre emlékeztetsz, neki is ilyesmi stílusa lehet írásban és nem lehet róla elsőre megmondani, hogy ő egy tanár.

Gimiben tanítasz? Akkor megértem, hogy tele a tököd. Hány éved van még a pályából? Ha ennyire utálod, akkor nem lenne jobb váltani? Ha esetleg szakmai tanár vagy, akkor vannak nagyon jó munkahelyek ahol szintén taníthatsz(egy volt elektrós tanárom például most a Bosch-ban tanít felnőtteket, és azt mondta, hogy sokkal jobb hely, mint az iskola), volt ofim pedig 2 évig volt informatikai mérnők, mert szakmai informatikát tanított nekünk.

Ha mondjuk matektanár vagym vagy egyéb reálos, akkor érdemes hirdetni, hogy vállalsz magánórákat, vagy érettségire való felkészítést, stb. és mellette tudsz dolgozni valami mást, azért egy diplomával nem szalagmunka fog jutni, biztos találnál valami jó irodai melót, próba szerencse.

2019. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy troll, aki egyszer irodai alkalmazott, egyszer tanár, egyszer takarító, mindig más.


Már elmesélte, hogy nem valós eseményeket ír le, hanem találomra egy szituációt felvázol és erről szeretne vitát indítani.


Az IQ-ja átlagon felüli, ez lejön az írásaiból, mint, hogy az is, hogy az életben átlagos emberek veszik körbe, akikkel nem tud így társalogni, mert nem intelligensek hozzá - ez adja a frusztrációját. Illetve az is, hogy a fent említett indokokból kissé magányos, míg azt látja, az átlagos intelligenciájuak élik az életet, jó hírnévnek örvendenek, szeretik a barátaik, stb. Ha ő vét egy hibát, az a világ vége, ha más, az nem baj.

2019. aug. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Igazad van 18as.

Ha megis tanar lennel akkor nagyon szánalmas vagy.

"Rajottem hogy nem azzal van NEKEM gondom hogy.. blabla.. hanem azt kell csinalni amit" eddig hogyhogy nem tudtad? Mit gondoltal mit kell csinalni egy osztályban?

Es irtod hogy NEKED.. kinek masnak ha nem neked? ezt amugyia tudtuk volna hogy rolad van szó,nem nagyanyámról.

2019. aug. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!