Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy fiúra nézve gáz az, ha...

Egy fiúra nézve gáz az, ha egy lány védi meg?

Figyelt kérdés

Van egy gyenge és visszahúzódó fiú,akit az osztálytársai piszkálnak és meg akartak verni,de egy erős küzdősportoló lány közbe lépett és megakadályozta.

Ez gáz egy fiúra nézve hogy egy lánynak kellett megvédenie?És egy ilyen lány miért segített nekem,azt hittem utálják az ilyen lúzereket.



2019. aug. 21. 14:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Hát hogy ne derüljön ki,hogy rólam van szó

De ha végig E/3-ban írtam volna,akkor meg sértőnek tűnt volna,szóval inkább leírtam hogy rólam van szó,nem másról

2019. aug. 21. 16:37
 12/21 anonim ***** válasza:
95%
Ki is csapnàk a suliból ha lefújnà az osztàlytàrsait paprika sprével. És az a gond senkit nem fog érdekelni hogy bàntottàk. Ez ilyen sajnos.
2019. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%

12.-nek.


Lefúj, spray lemos, majd papírba csomagolva kuka. Majd tagad mindent, sőt, rájuk fogja, hogy egymást fújták le!


Nekem bevált! >:)

2019. aug. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Sem a fiúra, sem a lányra nézve nem gáz. Azokra a fiúkra nézve gáz, akik piszkálnak, és azokra nézve, akik nem védtek meg. Attól, hogy a fiú gyenge, visszahúzódó, még vannak más téren erősségei, nem kell szégyellnie magát, mert nem erős. Mindenki más és más. A fiúnak ki kellene gondolnia néhány frappáns visszaszólást arra az esetre, ha valaki ezzel megpróbálná piszkálni, egyébként teljesen rendben van minden.
2019. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
13. És szerinted ezek utàn nem szàllnànak rà mégjobban? Jól összevernék mindennap. Mert ha utcàn belédkötnek és lefújod öket az màs hisz úgyse talàlkoztok többet illetve nem tudjàk ki vagy. A kérdezö viszont ezek közé jàr be mindennap.
2019. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, jó hogy valaki közbelépett és nem lett semmi bajod. Bátor és empatikus volt a lány, gondolom vannak ott más fiúk is, de azok meg nem tettek semmit. Jó, hogy van olyan, aki kiáll érted, messze van ez a gáztól.
2019. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

De én úgy érzem hogy ez csorbítja a férfiasságomat..

Akkor inkább hagyta volna szerintem

2019. aug. 22. 12:36
 18/21 anonim ***** válasza:

"Mert jófej bele tudja magàt képzelni a helyzetedbe hogy neked rossz."


Elég gáz ha egy komplett osztályban csak egy ember van, aki bele tudja élni magát a másik helyzetébe.

2019. aug. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A többi 20 ember hol volt ilyenkor? Ennyi ember közül egy ember segít a másiknak, ha az bajban van?
2019. aug. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Az egész osztály piszkál,utál itt mindenki,ki vagyok közösítve.

Nem osztálytárs a lány,csak 1 évfolyamba járunk.Még májusban volt ez.Csak most megint kezdődik az iskola és eszembe jutott

2019. aug. 23. 01:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!