Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy fiúra nézve gáz az, ha...

Egy fiúra nézve gáz az, ha egy lány védi meg?

Figyelt kérdés

Van egy gyenge és visszahúzódó fiú,akit az osztálytársai piszkálnak és meg akartak verni,de egy erős küzdősportoló lány közbe lépett és megakadályozta.

Ez gáz egy fiúra nézve hogy egy lánynak kellett megvédenie?És egy ilyen lány miért segített nekem,azt hittem utálják az ilyen lúzereket.



2019. aug. 21. 14:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Ne rágd magad rajta! Én lány vagyok, az én szememben az ilyen eset nem csorbítja egy férfi férfiasságát. Számomra egy intelligens férfi a vonzó és férfias. Erős és vad egy medve is lehet, de ez számomra nem vonzó. Tudom, hogy nem minden lány van ezzel így, de sok lány van, aki nem az erőt és a macsóságot keresi egy férfiban. A többiekkel meg ne foglalkozz!
2019. aug. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!