Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek miért bántják az...

Szerintetek miért bántják az emberek azokat akik nm olyanok mint a többiek főleg ha nm tehetnek arrol ahogy kinéznek?

Figyelt kérdés
velem is ez van és az osztályban kiközösitenek még a tanárok is máshgy néznek rám, most leszek 8.-as és 1-ő óta ez megy, nagyon jol jönne végre egy igaz barát.
2019. aug. 26. 18:30
 1/5 anonim válasza:
100%
Legtöbbször akik kigúnyolnak másokat saját magukkal sincsenek megelégedve. Ha jól értelmeztem ez az utolsó éved általánosban és jövőre középiskolába mész. Ott teljesen új emberek vesznek majd körül, próbálj meg nyitott lenni mások felé és biztos találsz majd barátokat! Kitartást ehhez az évhez! :)
2019. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szevasz haver, nekem irhatsz ha szeretnél, szivesen beszélek veled erről mert én is igy voltam a foskolába :D

Ha pesti vagy akár élőbe is mesélhetsz

2019. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem azert mert meg nem törte meg oket az elet ugy igazan. Illetve masokban keresik a hibat, ami bennuk van. Ugyis visszakapjak!
2019. aug. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:), az a gond h nm tudom h mi legyek és h hova menjek tanulni :/ ezért is félek.
2019. aug. 27. 00:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi erdekel? Termeszet? Matek? Biosz? Szerintem h ez megvan maris tudod. Ne izgulj! Majd az elet hozza magaval!
2019. aug. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!