Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék, ha undorodom...

Mit tehetnék, ha undorodom attól, ahogy mások esznek?

Figyelt kérdés

Általában egészen jól viselem, maximum oldalra nézek, de ha csak egy cuppogást hallok vagy véletlenül meglátom, hogy nyílik a szája az illetőnek, és tele van nyáltól nedves morzsadarabokkal a nyelve... rettenetes.


Gyerekkoromban én voltam az, aki nem mert mások előtt enni, mert biztos undi vagyok, de most már ezzel semmi gondom nincs, csak másokkal. Legszívesebben a szobámban eszek egyedül, hogy másokat elkerüljek, és ne kelljen látnom, ahogy esznek.


2017. márc. 9. 03:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Ket lehetoseg van:

1. elmesz egy pszichomokushoz, aki a harminharmadik terapias beszelgetes utan megallapitja, hogy hulye hisztis vagy, utana hazamesz, es falba vered a fejed

2. sajatmagad megallapitod, hogy hulye hisztis vagy, es a falba vered a fejed.

A masodik megoldas gyorsabb.

Csak egy kerdesem van: hogyan fogsz csokolozni a paroddal? (a szexrol nem is beszelve)

Marmint akkor, ha nagykisfiu leszel, es nem ovodas.

2017. márc. 9. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
A kutya a hányásomat szokta nyalogatni, gondolj erre. Neked csak nézned kell.
2017. márc. 9. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem ezekkel nincs gondom, úgyhogy egyértelműen nem értitek a problémát. :) Csak az evés undorító. Szex, csókolózás sima ügy, a kutyám meleg hànyását is feltakarítom. :D
2017. márc. 9. 04:34
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Súlyos eset vagy , gyógyíthatatlan.
2017. márc. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
A párom is ugyanilyen. És engem is szokott idegesíteni,ahogy néhány ember eszik. De ha már nagyon éhes vagyok,leszarom,hogy ki hogy eszik mellettem.
2017. márc. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak akik nagyon szépen esznek. -Ha abban is kivetnivalót látsz ...-nem velük van a baj.
2017. márc. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%
Nem mindenki csámcsog ám, ezt tudtad?
2017. márc. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak attól undorodok, ahogy apám eszik. Olyan mintha egy óriás vagina lenne a szájja helyén, és cuppant be vele mindent mint állat.
2017. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Én tőled undorodok.
2017. márc. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Istenkém, hányan a szívükre vették... mindjárt megsajnálom az érzékeny kis lelketeket. :D Bizonyára nehéz az életetek.


Na jó, szóval senki nem tud segíteni. Egy-két embert felpontoztam, nekik köszönöm a választ!

2017. márc. 9. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!