Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit mondtok ha megkérdezik...

Ti mit mondtok ha megkérdezik középiskolában hogy mit csináltál a szünetben?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%
Mennyire utálom ezt a kérdést... Mintha bármi közük lenne hozzá. Nem vagyok besavanyodott, csak épp senkivel nem állok olyan kapcsolatban abban a közösségben, hogy beszámoljak nekik ilyesmiről. Valószínűleg majd elmondom hol voltunk nyaralni meg, hogy néztem filmeket meg mit tudom én. Hála istennek ez lesz az utolsó gimis évem. 18/L
2019. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

29 éves vagyok.


Én nekem rengetegszer volt, hogy a nyaram a semmivel ment el. Max 1 hét nagyszülők vagy 1 hét nyaralás, de sokszor nem tudtam magam rávenni, hogy csináljak is valamit, csak sorozatokat néztem, játszottama gépen, stb.


Olyat, hogy mindenki mesélje el, mit csinált a nyáron általános iskola alsóban csináltunk utoljára. Gimiben inkább nyelvi órákon egy fogalmazáshoz kellett, de nem azért, hogy a tanár körberöhögjön, hogy mennyire nem csináltál semmit, hanem, hogy a nyelvet gyakorold. Oda azt kamuztál be, amit akartál. De pl matek órán nem állított fel a tanár, hogy meséld el, merre csavarogtál. A gyerekeket meg hidegen hagyta. Ha volt valami nagyon különleges, azt elmeséltük, de így random nem kérdezgettünk rá, hogy "Te mit csináltál a nyáron?".

2019. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
És 29 évesen most, hogy semmi élményed nincs szinte, amit megossz másokkal és elment az egész fiatalságod, hogyan érzed magad?
2019. aug. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm kérdésedet, remekül; főleg, hogy fiatal vagyok még - illetve megvoltak azok a mérföldkövek az életemben, amiket el szerettem volna érni. Szóval, remekül érzem magam. Remélem Te is ilyen vidám leszel majd ennyi idős korodra. :)
2019. aug. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!