Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert nem szokott soha a...

Miert nem szokott soha a becenevemen hivni az egyik tanarom?

Figyelt kérdés

Majdnem biztos vagyok benne hogy kedvel a tanar, de mindig a teljes keresztnevemen hiv, pedig mast nem. Pl Barbi-Barbara, Robi-Robert.

Ketten voltunk egy az osztalybol lanyok akiket mindig teljes keresztneven hivott. Szerintetek miert? Nem szokott annyira tavolsagtarto lenni, de megis ez olyan erzes. Tudom nem nagy problema, de kicsit engem zavar :D Hallotta is hogy mas is beceneven hiv, o megsem hiv ugy.


2019. aug. 30. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Jobban hangzik a neved, mint a beceneved.

Többféle becézése is van, nem tudja, melyiket mondja.

A beceneved neki máshoz kötődik, téged a zeljes neveden szokott meg.

2019. aug. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehetseges, de volt mar hogy hallotta hogy mas osztalytarsam hogy szokott hivni. Lehet hogy jobban tetszik neki a hosszabb formaja? :'D Nekem nem 🤣
2019. aug. 30. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kedvel, akkor csak azert mert ugy tetszik a neved neki.
2019. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogy én hogy utálom, ha valaki Petinek hív!!!! A szüleim mindig Péternek hívtak, így szoktam meg, a másik olyan lekicsinylő számomra! De ha tudom, hogy más jobban szereti a becézést, akkor én is úgy hívom őt. Elképzelhető, hogy a tanárodnak jobban tetszik az hosszabb változat, azért szólít úgy. Lehet, hogy valamiért így akar kedves lenni hozzád, hogy nem becéz. Vannak ilyen érzések egy férfiben néha. 50/F
2019. aug. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel pont ugyanez volt. De az összes tanár szerette mert kitűnő tanuló volt, kedves segítőkész. És mégis az egész keresznevén hívták. Tehát biztos hogy nem azért hív az egész keresztneveden mert nem szeret.
2019. aug. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy nem valami általa kitalált szar néven hív. :D Engem gimiben rühellt a matektanárom, rendszeresen Gézának hívott pedig lány vagyok.
2019. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj, de komolyan azt gondolod, hogy azt figyeli a tanár, hogy téged hogy hívott az osztálytársad? Ne csinálj ebből ekkora ügyet. Az a normális és udvarias, ha rendes neveden hívnak.
2019. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Megírod üziben mi a keresztneved? :)

Mert vannak nevek pl. Anna, Blanka, amiket nem annyira szoktak becézni.

2019. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 hosszúhajú ***** válasza:
szerintem akkor fogod megtudni hogy személy szerint neked szól e a dolog, ha megfigyeled, hogy más, azonos keresztnevű lány nevét, akit ugyanúgy hívnak mint téged, becéző alakba mondja-e. ha őket sem akkor szimplán ez a név, így tetszik neki.
2019. szept. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!