Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert érzem ezt egy tanárom...

Miert érzem ezt egy tanárom iránt?

Figyelt kérdés
Van egy tanár az iskolában aki nekem a kedvenc tanárom. Nagyon szeretem, kedvelem, tisztelem és a példaképem. Év végén vittem neki egy csokit megkosszonni ezt az évet neki. Ettől bekonnyeztem, majd elkeztunk beszélgetni. 2 alkalommal fordult elő, hogy beszélgettünk, és nekem ez nagyon sokat segített. Ő egy biztos tamaszpont számomra. És nem értem, hogy miért van ez? Nagyon Nagyon megszerettem. Az osztalytarsaim azt hiszik, hogy szerelmes vagyok bele, meg minden de ez nagyon nem igy van. Csak egyszerűen nagyon közel áll a szívemhez...

2019. júl. 14. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ohh barátnőm 2 tanárral is így volt. Az egyik mai napig nem száll le róla a másikkal egyszer össze is veszett mikor szerelmet vallottt neki
2019. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell foglalkoznod az osztálytársaid véleményével, ha te tényleg csak példaképet látsz benne. Gyerekesen, végletekben gondolkoznak. Szerintem ez jó dolog.
2019. júl. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nős a pasi? Ha nem akkor próbálkozhattok, de persze csak titokban amíg ott tanulsz.
2019. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem dehogyis, én semmi olyat nem akarok tole. És épp ez a bajom, hogy külső szemmel mindenki ezt látja. Egyszerűen szükségem van rá, hogy segítsen. De elegen van rohadtul azokból akik emiatt elitelnek vagy olyat gondolnak rólam ami nem igaz
2019. júl. 14. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Plátói? Az eredetileg nem viszonzatlan szerelmet jelentett, hanem lelki kapcsolatot (mármint romantika, szexualitás nélkül).


Vagy csak nagyon erős kötődés.

2019. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább nagyon erős kötődés. Soha nem éreztem iránta szerelmet, de megis valami erős kötődés hozzá húz. Nem értem magam, hogy miért lett nekem ennyire fontos...
2019. júl. 14. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Talán mert az édesapád lelépett vagy meghalt, és nincs más olyan férfi a közeledben (pl. egy nagybácsi, vagy más rokon), aki kvázi "helyettesíthetné" őt, akire számítani lehetne mindenféle ügyekben (akár némi otthoni barkácsolásban, gyakorlati tennivalókban, akár olyan szempontból, hogy lelki támasz legyen a gondban) - ez a tanár viszont ott van az életedben, napi szinten találkozol vele, felnézel rá, stb.
2019. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!