Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha folyton magamba...

Mit tegyek, ha folyton magamba vagyok?

Figyelt kérdés
Az iskolába folyton magamba vagyok, senki nem akar velem lenni mert azt mondják unalmas vagyok... Van 2 lány, és anyukám szeretné, ha azzal a 2 lánnyal barátkoznák,de én nem szeretnék velük lenni, szinte soha nincs közös téma, és mindig csak 3. vagyok aki szinte felesleges... Egyébként is, olyan mint ha ott sem lennék, figyelembe sem vesznek 😑

2019. szept. 9. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor jól vagy magadban úgy, ahogy vagy. Hagyd az osztályt! Legyél velük ilyen semleges-jó viszonyban, hogy elkérhesd a házit meg a tanulnivalót, ha úgy van. Minden más le van xarva! 🙂


Ismerkedni pedig az olyan helyeket javaslom, ahol adott a közös téma. Iskolásként rengeteg szabadidőd van suli mellett. Sport, hobbi, szakkör, nyeltanfolyam, jogsi... csak néhány dolog. Találj pár elfoglaltságot! 😊

2019. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én se voltam jóban az osztályommal, sulin kívül, főleg neten ismerkedtem, bevált.
2019. szept. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincsenek unalmas emberek, csak hülye osztálytársak, akik nem akarnak barátkozni! Nem te vagy a hibás! Hány éve jársz abba az osztályba?
2019. szept. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!