Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon félek es nem akarok a...

Nagyon félek es nem akarok a szalagavatora menni! Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Az osztályban van pár gyerek aki oda van érte stb és ők rendezkednek de nekem nem tetszenek amiket ok ki talalnak. Alapból nem is mernék ki állni mindenki elé aztán énekelni. Táncolni nekem legalább nem kell de nagyon ki vagyok már a gondolattól is. Anyának mondtaam ma hogy nem akarok csinálni semmit ( még azt nem is hogy menni sem akarok... ) és ki borult mert elvileg én minden alol ki húzom magam stb pedig egyszerűen csak ilyen vagyok.nem merek ki állni mindenki elé. Mit csináljak? Vagy a szüleimnek Mit mondjak hogy ne kelljen mennem ? Csinaljak úgy mintha beteg lennék ? Van valakinek valami tapasztalata ilyen téren? Segítsetek nagyon fontos 😣

2019. szept. 11. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én annak idejèn le akartam lèpni, mégis erőltette a tanárom, hogy nem lehet, mivel volt gondom az egyik tantárgyal nem akartam, hogy ezért rágjanak be így elmentem.

Tök fölösleges volt, mindenki magával volt elfoglalva, azt az osztálytársam aki el sem ment, meg észre sem vették, nem lett belőle semmi.

Utólag nem mennèk el, hülyesèg volt, ez azoknak szól akik az ilyesmit élvezik, akiknek meg nem jön be, békén kell hagyni.

Szerintem mondd meg, hogy nem mész és kész, ha ennyit nem tudsz kivívni, magadra vess.

2019. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hozd ki belőle a maximumot. Mi fiú osztály voltunk ezért nem volt semmi tánc de így is a fszunk ki volt az egésszel és kb senki nem akart ott lenni és mindenki csak az after miatt ment.

De elvoltunk, beszélgettünk, baromkodtunk ami miatt aztán az igazgatónak lett ki a fsza de az már nem érdekelt :D

2019. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aaahh a mi osztályunk nagyon gáz mindenki nagyképű stb alig lehet velük hulyeskedni.
2019. szept. 12. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!