Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Rettegek a matek magántanáromtól, nagyon sokat kell hozzá tanulnom és ezzel még nincs baj, csak ha esetleg valamit nem teljesítek elvárásai szerint úgy érzem nagyon flegmán viselkedik velem és neheztell rám..Jelenleg olyan szituációban vagyok, hogy nagyon beteg lettem (magas láz, nátha, köhögés, torokfájás) és csak egy nappal volt hajlandó eltolni a tanórámat..gondolom mondanom sem kell, hogy nem gyógyultam meg, sőt egyre rosszabbul érzem magam, emellett nem igazán tudtam felkészülni sem..

Nagyon jól felkészít mindenre ( nem korrepetálásra járok, hanem érettségizni fogok emet szinten)..de egyszerűen nem tudok gyomorgörcs nélkül odamenni.. (nehézség pluszban, hogy kizárólag őt tartom alkalmasnak a felkészítésre)



2019. szept. 13. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Alázd meg te őt: köhögjél megállás nélkül, tüsszentsél jó nagyokat, nem baj, ha előbb jön ki, mint a zsebkendő, trombitálj jó hangosan az orroddal. Majd megbánja. Egyértelműen a pénzről van szó.

Te meg turbózz össze magadnak valami önbizalmat és öntudatot: nem élheted rettegésben és kisebbségi érzésben az életedet. Jogod van a tiszteletre kortól teljesen függetlenül. Gondolom, a szüleid elfogadását is csak akkor érzed, ha tökéletes vagy. Ez így nagyon nem egészséges!

2019. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A szüleim mindenben támogatnak, szerintük is le kellene ezt győznöm, mert îgy sok nehézségem lesz..mindenben próbálnak segíteni..
2019. szept. 13. 16:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát pedig az önbizalomhiány a szülői házból jön! Nekik kellett volna úgy nevelni téged, hogy értékesnek tartsd önmagadat! A támogatás, magyarul bizonyos célok elvárása, meg az elismerés az két külön dolog.
2019. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!