Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen miért késő este...

Egyetemen miért késő este szeretnek órát tartani a reggel meg délelött helyett?

Figyelt kérdés

Szinte minden nap 17:45-ig van órám.16:30-ra akarok menni edzeni,de nem tudok,mert ótám van.

VÁlaszthatnék egy másik edzést,ami 18:00-kor kezdődik,de az is túl korai.Nem tudok edzeni.

Délelött persze van egy rakat lyukas óra.VIdéki szar faluban éltemn,alig vártam hogy felkerüljek Pestre és elkedzhessek egy küzdősportot.De hiába van egy rakat szabadidőm,ha az időbeosztásom borzalmas.Nagyon rossz így ez a rendszer.

Sokkal jobb volt amikor középiskolában vagy munkahelyen bent kellett lenni 8-tól 16-ig,aztán utána mienk volt a nap,nem volt ez az összevisszaság.

Hogy menjek így edzeni?



2019. szept. 14. 17:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nagyrészt az edzések miatt jöttem fel,legjobban az motivált a továnntanulásban,hogy elmehetek a városba,ahol vannak edzési lehetőségek.Nem érdekel a karrier

Ennyi erővel otthon is maradhattam volna

2019. szept. 15. 23:18
 12/19 anonim ***** válasza:
Keresgélj délelőtti edzéseket, járj azokra, biztos fog akadni.
2019. szept. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hogyan járjak?Van 1 lyukasórám,az alatt nem érek vissza
2019. szept. 16. 07:57
 14/19 anonim ***** válasza:
Járj edzésre hétvégén
2019. szept. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hétvégén nincsenek küzdősport edzések.

Meg egy héten több edzés is van.Annak mi értelme,hogy heti 1-re eljárok,mert kedden pont ráérek,de a többi nap nem?

2019. szept. 16. 12:11
 16/19 anonim ***** válasza:

Még egy dolog jutott az eszembe.


Amikor én voltam egyetemista, sok előadásra nem kellett bejárni. Gyakorlatoknál is akadt, ahol le tudtam pacsizni a tanárral (óraütközés miatt).


Ha nincs katalógus vagy katalógusnál találsz valakit, aki be tud írni, akkor pl kiválasztasz pár napot, amikor hamarabb lépsz.


Én sokszor csináltam ezt, ha pl azon a napon csak az lett volna az órám vagy dolgom lett volna vagy ütközött egy másik órával. Fél éven át nem jártam, ha gyakorlat volt, akkor aszerint jártam el, ahogy a tanárral megbeszéltük, ha előadás, akkor beírt valaki vagy nem is volt rá szükség katalógus hiányában és csak simán elkértem a jegyzeteket és abból készültem fel.

2019. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a kedves tanerő reggel 8-kor is tart órát, csak Őfelséged nem azt vette fel (ez mondjuk nem biztos, hogy a te hibád, lehet, a te évfolyamodnak tényleg a késői időpontok maradtak). Vagy másik helyen tanít. Vagy tényleg déltől van bent, csak éppen lehet, cserébe este 9-re ér haza és ha tisztességesen akar készülni az előadásaira, szemináriumaira, akkor ugyanúgy felkel reggel korán, hogy legyen erre ideje. Vagy éjszakázik. Mindenzt természetesen a beadandók javítása, töménytelen adminisztráció mellett.

Szóval nem csak a te szent személyednek “nehéz” (végül is tényleg kemény életed lehet, ha a délelőttjeid szabadok, mindjárt megsajnál mondjuk a sotés vagy bme-s ismerősöm), hanem a tanárnak is.

2019. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem szabad a délelöttöm.

Napközben van egy rakat lyukas

2019. szept. 16. 21:44
 19/19 anonim ***** válasza:
Bazzeg kérdező te ezzel az agykapacitással, hozzáállással egyetemen vagy, más meg nem kerül be,pedig igencsak ott lenne a helye. Jó.hogy nem az én csoporttársam vagy...
2019. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!