Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fiuk! Lanyok! A deszka lanyoka...

Fiuk! Lanyok! A deszka lanyokat tenyleg kikozositok kozepsuliba?

Figyelt kérdés
Tehat aki lapos se melle se feneke :/

2019. szept. 17. 23:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Gondolom hamarosan középsuliba fogsz menni. Tök feleslegesen ezen aggódnod. Átérzem általánosban folyton csúfoltak de inkabb a fiúk. Hogy kb akkora a mellem mint az övéké. Bár nem értem 13-4 évesen miért kéne hogy tejcsárda legyek na mindegy. Most már 20 éves vagyok és akikért meg voltak halva lányok ugyanolyanok maradtak kb mindenhol mint 14-5 éves korukban. Én pedig tovább fejlődtem és láss csodát kikerekedtem, mondhatni leelőztem őket:D Azóta persze jönnek oda azok a fiúk akik bántottak de már nem érdekel annyira,és hidd el téged sem fognak egy idő után olyan emberek akik csak azért kedvesek veled mert olyan a külsőd amilyen:)

Kicsit hosszúra sikeredett de a lényegét remélem érted!!:)

2019. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
És még az utolsó kérdésedre válaszolva: Gondolom az olyanokat akik viccesek,kedvesek viszont ha kell akkor komolyak. De ne próbálj megfelelni mindenkinek maradj olyan amilyen vagy és a valódi önmagadért szeressenek!
2019. szept. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen az utolsonak! Ez nagyon motivalo:) Egyekbent en sem ertem hogy egy ennyi idos gyereknek miert kene mar teljesen fejlettnek lennie.
2019. szept. 18. 12:19
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tanulj meg. Lesz akinek nem fogsz tetszeni, lesz aki cikizni fog bántani, akár talál rá valami okot, akár nem viszont ami nem mindegy hogy TE hogy fogod kezelni a helyzetet. Mi lesz rá a reakciód és miért? ne felejtsd el, hogy ez mind egóból származik az, hogy ha bántanak téged. Alapvetően az ember mint lény se nem jó, se nem rossz, nem az emberekkel van a baj hanem a mintával, programmal és azzal hogy még aludnak. Szóval ha bántanak nem neked fog fájni, hanem az egódnak. Azért mert van egy nyomó gombod és jelen esetben az hogy "deszkának" titulálod magad. Miért nem szereted magad? milyen minta alapján ítélkezel magad felett? ne felejtsd, hogy az embernek a legnagyobb ítélője saját maga! Fel a fejjel és ne görcsölj erre rá. :) 22/F
2019. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jajj, erre tényleg ne görcsölj rá :) Mindenkinek amúgy sem tudsz megfelelni, ez természetes. Válogasd meg hogy kinek adsz a véleményére, és kinek nem.

Kilencedikben eleinte mindenki meg van szeppenve, mindenkinek új a helyzet. Idő kell amíg egymáshoz szoktok, és addig is lehetnek konfliktusok. De ezek is el fognak múlni :) Sajnos a szekálás nem ezen múlik - Ha bántani akarnak akkor úgy is keresnek egy indokot. Egyik füleden be, másikon ki :D

Én sokkal hamarabb fejlődtem az osztálytársaimnál. Már 7-8 osztályos korom körül is nagynak számítottak a méreteim. Bántottak érte, fiúk, lányok vegyesen. De a testi adottságairól nem tehet senki, nem lehet befolyásolni:) Szerintem minden ember úgy jó ahogy van. Ha nem fogadnak el téged önmagadként, akkor felesleges időt pocsékolni rájuk:)

2019. szept. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!