Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, Mit tegyek ha...

Mit csináljak, Mit tegyek ha azt sem tudom ki és mi vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok igazából már végleges elkeseredésemben írok itt. Ahoz hogy megértsétek mi a problémám elkel mondanom a múltamat (tudom ez nagyon drámaian hangzott) . Szóval az iskolás életem sosem volt felhőtlen (ha kedvesen szeretnék fogalmazni) nem feltétlenül azért mert nem ment a tanulás, inkább a közösségi élet nem nagyon sikerült. 2 ban sulit kellet váltanom mert már akkor látszott kicsi depresszió jelei rajtam ás a szüleim ugy gondolták jót tesz a suli váltás. Az első 2 éven elléggé jol sikerült, persze voltak rednesen vitáim és összeomlásaim de nem a nnyira gyakorian. Azt kell tudni hogy én egy egyéniség vagyok. Mindennap más stilusuan öltözök nagy a szám a fiukkal szeretek barátkozni rövid a hajam és más az érdeklődésem mont a mai lányoknak. Ezt eddig szerettem magamban szerettem ha látják én nem fogok be állni a sorba csak azért mert az a menő. na de vissza térve a sulihoz 5 ben lett egy leges legjobb barátnőm . ilyenem még sosevolt annyira és nagyon örültem. Neki nem volt gondja azzal ha a fiukkal is lógtam és mindenféle hüleségbe belement velem egyszóval azt hittem ez örökre fog tartani. De nem ez lett a vége , hanem az hohy ő odement a főfő ellenségünkhöz (akit ő mindig elitélt ) és legjobb barátok lettek . A végén persze mindig én vagyok a hibás hiszen idézem azt mondta: " Zavarta hogy olyan sokat mondogattam h milyen szép (nem vagyok leszbikus) a fiúknak".Ez olyan 6 végén volt. Most 8 os vagyok és az elvileges mostani barátaimmal összevesztem . Azt mondta nekem hogy ugyan azt csinálom vele mint az előző legjobb barátnömmel. Ellene fordítok mindenkit . Mikor megkérdeztem hogy mitől veszi mert ő akkor nem is volt az osztályunk része akkor azt mondta hogy a Zorkátol (a régi föfö ellenségtől). Persze nem csak én gondoltam úgy hogy ez nem igaz az eggyik lány is aki nem volt senki oldalán soha most mellém ált de még is... Én akkor összetörtem. Nem sirtam elmagamat mert utálom ha bárki sirnilát de összetörem. Most tényleg az én hiám ogy siha nem tudok rendes barátokat szerezni? CSak az enym lehet hiszen az osztály fele ezt mondja. Egyre jobban érzem azt hogy én senkinek nem kellek. Hogy a jövöm az nem lesz . Hohy soha se fogok megfelelni az elvárásoknak. Mostnanában egyre többször omlok össze. Ez nem tudom a felvételi miatt alkotott stressz esetleg ezek az osztályos veszekedések de egyre többet gondolkodom azon mi lenne ha meghalnék. Kiváncsi vagyok ki mit mondana hogy reagálna. Ez feltünési viszketesség,depresszió? De a kérdésem az most akkor én vagyok a rosszfiú? Változtassak magamon és ha igen mit?

2019. szept. 24. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, vannak ennél százszor rosszabb helyzetek, igazából ki se voltál utálva, ha vannak fiubarátaid az már jó szerintem, amúgy meg bár nem tudom hány éves vagy, de a tanulás kellene, hogy legyen a legfontosabb, nem a haverozás, hidd el arra majd ráérsz a középsuliban, egyetemen.
2019. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Unalom szülte variálás a teljes sztori. Amennyi jól szocializálódott osztálytársad lehet fészen élt élettel, kábé semmit nem jelent, hogy a fél osztály mit állít rólad ilyen kérdésekben. Pont semmi újat nem mondtam gondolom.
2019. szept. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja most így visszaolvasva tényleg olyan mint bármelyik tizrnéves kislányé aki azt hiszi depressziója van. Mikor azt mondtam hogy vannak fiú barátaim akkor úgy értettem vannak emberek akik nem figuráznak ki minden pilllanatban. Mivel egy lány vagyok többször szekálnak a menstruációval, hisztisnek mondanak és azt a részt ki nem hagyhatom hogy egyfolytában kisfiúznak a rövid hajam miatt. Annak viszont én is hálás vagyok ogy nem lettem teljesen kiutálva de gondolom ez is csak azért van mert mindig mindenért én kérek bocsánatot, nem azt mondom h nem hibázom sőt folyamatosan azt teszem de nem mindig az én hibámbol történnek dolgok. Persze itt írásban nem lehet érezni azt ami igazábol van ( ahoz egy könyvet kéne irnom) de többnyire mindig én vagyok elitélve. DE azért köszönöm a válaszokat. Remélem nem hangoztam nagyon önsajnáltatóan
2019. szept. 26. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd, gyerekként elég kegyetlenek tudnak lenni az emberek (mondjuk felnőttként is, de mind1). Nem feltétlen a te hibád, lehet, hogy csak egy ilyen közösségbe csöppentél.

És, végső soron mindegy, hogy sajnáltatod magad, vagy depressziósnak hiszed-e magad, vagy tényleg az vagy. Ha képes voltál ennyit írni róla, akkor jogosan mondod, hogy problémád van. Iskolapszichológushoz kéne fordulni, ha ennyire rosszul érzed magad az ottani konfliktusoktól.

2019. szept. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!