Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Facebookon visszaigazolnátok...

Facebookon visszaigazolnátok ismerősnek valakit, ha ugyan nem ismeritek, sose beszéltetek, de iskolában, egyetemen van közös órátok?

Figyelt kérdés
Vissza szoktátok azokat, akik csak azért jelölnek be, mert vannak közös óráitok?
2019. szept. 29. 07:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen
2019. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem
2019. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenkit visszaigazolok, akit be tudok azonosítani valahonnan. Ugyanis nem teszek fel semmi olyant a facebookra, ami nagyon privát dolog lenne, vagy ha mégis akkor beállítom a megfelelő közönséget hozzá.
2019. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, igen.
2019. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát 50-50%
2019. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen, de megfelelő távolságot állítok be a kapcsolatunknál, így kb ugyanannyit fog látni belőlem, mintha nem lenne ismerősöm. Ha pedig zavaróan sokat és/vagy hülyeséget posztol, akkor szűröm.
2019. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én visszaigazoltam őket, sőt, én is jelöltem némelyiket. Volt olyan ismerősöm, akivel élőben nem beszéltünk, de egy órára jártunk (külön szakon voltunk, de nekem vagy spec vagy minor volt az ő főszakjának azon tárgya), aztán FB ismerősök lettünk és a megosztásaink alapján lettünk jóban. Kiderült, hogy ugyanaz az érdeklődési körünk.


A munkahelyemen is ugyanúgy visszajelölök mindenkit FB-n.


Eleve nem FB-n élem a magánéletemet, semmi olyat nem osztok meg, amit csak közeli barátok vagy rokonok kéne, hogy lássanak.

2019. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!