Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Én vagyok a hibás?

Én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Tavaly előtt elkezdtem a főiskolát, sok mindenkivel nagyon jóban lettem, viszont februárban egészségügyi problémáim támadtak. Mondtam is a barátomnak hitt szaktársamnak hogy mi a helyezet velem, akkor úgy tűnt hogy nem fog sokáig tartani a dolog. Azóta viszont nem tudtam visszamenni a főiskolára, de azóta nem is keresett az, akit a barátomnak hittem. Sajnos önhibámon kívül én sem kerestem, viszont most már azért sem fogom, mert annak ellenére, hogy tudta mi bajom van, nem keresett fel. Szerintetek igazam van?

20/L


2019. okt. 1. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze igazad van ilyen ember nem barát.Jobbulást kívánok!
2019. okt. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs igazad. Ahogy elvárod, hogy más keressen téged, te is kerehetted volna a másikat. Azért mert beteg lettél, még tarthattad volna a kapcsolatot a barátaiddal.
2019. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem keresett valaki, akkor nem tartott fontosnak...Sztem ez így működik.Igazad van!
2019. okt. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem sértésnek szánom, de nincs igazad; anno én is megkaptam valakitől, hogy nem igaz, hogy egy kávéra nem érek rá - közben úgy teltek a napjaim, hogy vagy bent ültem az egyetemen vagy otthon magoltam, írtam a beadandókat. Hogy időt spóroljak, azon az órákon, ahol félév végén volt vizsga és a tanár lexarta, ki mit csinál, amíg csendben csinálja, mások jegyzeteit elkértem és haladtam a tanulással más tárgyból. Emellett vezettem a háztartást, inténztem az ügyeket, stb. Ha volt szabadidőm, nem volt kedvem elhagyni a lakást sem, pláne mások társaságát élvezni. Szívesebben voltam magam vagy nagyon-nagyon közeli barátokkal, de velük is hében-hóban.


Valószínű az illető is elfoglalt ennyire.


Esetleg lehet, hogy a betegséged miatt nem tudod megadni az energiát neki, amit igényel cserébe az energiáért, amit adna Neked. Vagy szimplán annyi energiája elment a mindennapokra, hogy nem bírná, ha pluszban elvennének tőle.

2019. okt. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem ő ha nem ők.
2019. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megoszlók a vélemények. Köszönöm, hogy írtatok!
2019. okt. 2. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen betegséged volt?
2019. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs igazad.

Nekem is van egy barátnőm akinek 2 évvel ezelőtt meghalt a lánya. Akkor többen is próbáltunk segíteni rajta, hogy érezze nincs egyedül, többször írtam neki, hívtam telefonon én is, de mindenkit elzavart, hogy ne zavarjuk most. Tiszteletben tartottuk, hogy a gyász miatt most nem akar senkit maga körül. Én fél évvel később ráírtam, hogy megtudjam jól van-e. A válasza annyi volt, hogy most nem akar beszélni senkivel, majd jelentkezik. Nem jelentkezett. Ln már nem hívom, nem írok, mert többször elutasított, nem kell még egy elutasítás. Lehet a barátaid is csak tiszteletben tartották azt, hogy beteg avgy, gyógyulni akarsz. Remélték majd jelentkezel. Neked kellett volna írni, hogy már jól vagy, minden ok. Ha te nem jelentkezel, akkor miért haragszol, hogy más sem jelentkezik?

2019. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!