Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van itt hozzám hasonló egyén? .

Van itt hozzám hasonló egyén? .

Figyelt kérdés

... Aki szívesen eljárna valakivel sétálni, kávézni, moziba, vásárolgatni, bulizni, vagy akár színházba? Tudom, furcsa kérdés. Ha írtok üzenetet, mesélek bővebben. Kérlek, korombeliek jelentkezettek. Akár lányok, akár fiúk, de csak barátság céljából.


20/L



2014. nov. 25. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Felkészülnek: Kanos, életcél és önbizalom nélküli huszonéves szűz srácok

Vigyázz!

Kész!

Rajt!!!

2014. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van, de rohadtul nincs szükségem, még egy lány "barátra", aki csak kihasználna. A nők párkapcsolatra valók, barátnak pár rendkívüli lányt leszámítva tökéletesen alkalmatlanok.
2014. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia,én szívesen barátkoznék,csak nem vagyok budapesti.

18L

2014. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
eh így rendben lenne, de te tuti nem kaposvári vagy, netes ismerősből meg pont elég van :S
2014. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bulizni csak nagyritkán szoktam, akkor is barátnőmmel. A színházat nem szeretem. Na meg egy tizessel több vagyok, de ezeket leszámítva én szívesen barátkoznék veled.
2014. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha bèkèsi vagy lehet rõla szò 26/F
2014. nov. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1-es, honnan tudtad? Sajnos pont ilyen vagyok. Szívesen barátkoznék a kérdezővel, csak több mint 100 kilóméterre lakok Pesttől. Szeretnék Pestre költözni, de egyhamar ez sajnos (nekem) nem megy. 24/F
2014. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!