Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak képzelődök?

Csak képzelődök?

Figyelt kérdés
Ma egy másik osztály teremben voltunk matek oran és 3-man tovább maradtunk mert potdolgozatot irtunk. Óráról 45-kor csengetnek ki de mi egészig bent voltunk írni a dogat és közben bejöttek az osztály tagjai, vannak közöttük ilyen rossz fiúk. És alapvetően nem ismerem oket meg semmi elől ultem egyedül és meg előttem 2-en és hatul beszelgettek egymassal stb, aztán egyszer hallottam egy olyat h “ Szegeny Fáncsika” nem Fanni a nevem meg nem is ilyesmi, ezt nekem mondhattak? Ledagizott a srác? Mert h elefánt és nemtom fàncsi
2019. okt. 8. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván mi itt jobban fogjuk tudni erre a kérdésre a választ mint te magad aki ott voltál és hallottad :)
2019. okt. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
mivannn?????
2019. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Hány éves vagy, 10?
2019. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy neked mondta, mert ha az lennél, akkor valószínűleg nehezebben látna előre. :) Az elefántok okos állatok.
2019. okt. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg lehet h nem is elefántot mondott nem?
2019. okt. 8. 20:47
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, lehet hogy nem is elefántot mondott. Sőt, az is lehet, hogy de, elefántot mondott. És képzeld még az is lehet hogy rád mondta, de az is hogy nem. Na erre varrjál gombot!
2019. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

“Mert h elefánt és nemtom fàncsi”

Ez olyan szép mondat, író veszett el benned.

2019. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nyilván arra a mesére kompenzál, aminek a címe Fáncsi az elefánt, de ezek alapján se találnam ki hogy pont ezérlekövéreznének...
2019. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!