Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tanácsoltok, ha jövő...

Mit tanácsoltok, ha jövő héten váltok iskolát?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulok és nem tudom , hogy mit vegyek fel meg , hogy nézzek ki meg , hogy , hogy illeszkedjek be. Légyszi tippeket!❤köszii (lány vagyok)

2019. okt. 13. 20:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg ugye kell majd mondani a bemutatkozást és oda szeretnék valami vicceset mondani. Help
2019. okt. 13. 21:09
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legy onmagad, nezz ki ugy, mint maskor /szoval ha nem sminkelsz akkor ne tegyel fel aznap egy vakolatnyi sminket/, olyan ruhat vegyel fel amiben jol erzed magad, lenyeg,ha jol erzed magad akkor ezt is fogod kisugarozni.


Ezen kivul legy baratsagos, nyitott, erdeklodo, kerdezd meg a szimpatikusnak tuno osztalytarsakat mi hol van, meg ilyenek, aztan majd alakul :-)


Bemutatkozasnal en elmndanam a nevemet, hany eves vagyok, hova jartam eddig suliba, hol lakok, esetleg mi a hobbim, aztan hozzatennem hogy majd ugyis megismertek milyen vagyok. Szerintem nem kell tovabb ragozni a bemutatkozast.


Szoval, ne bonyolitsd tul, csak add onmagad,ne jatszd meg magad es legy nyitott, erdeklodo.

2019. okt. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!