Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés
Halloweeeen nevű felhasználó kérdése:

Mit tanácsoltok, ha jövő héten váltok iskolát?

Nagyon izgulok és nem tudom , hogy mit vegyek fel meg , hogy nézzek ki meg , hogy , hogy illeszkedjek be. Légyszi tippeket!❤köszii (lány vagyok)

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, izgulás, szerelem, stressz, Dubai, tini, barátság, fiú, iskolaváltás, karácsony

okt. 13. 20:56  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Meg ugye kell majd mondani a bemutatkozást és oda szeretnék valami vicceset mondani. Help

# 1/2Időpont okt. 13. 21:09 Privát üzenet

Szerintem legy onmagad, nezz ki ugy, mint maskor /szoval ha nem sminkelsz akkor ne tegyel fel aznap egy vakolatnyi sminket/, olyan ruhat vegyel fel amiben jol erzed magad, lenyeg,ha jol erzed magad akkor ezt is fogod kisugarozni.

Ezen kivul legy baratsagos, nyitott, erdeklodo, kerdezd meg a szimpatikusnak tuno osztalytarsakat mi hol van, meg ilyenek, aztan majd alakul :-)

Bemutatkozasnal en elmndanam a nevemet, hany eves vagyok, hova jartam eddig suliba, hol lakok, esetleg mi a hobbim, aztan hozzatennem hogy majd ugyis megismertek milyen vagyok. Szerintem nem kell tovabb ragozni a bemutatkozast.

Szoval, ne bonyolitsd tul, csak add onmagad,ne jatszd meg magad es legy nyitott, erdeklodo.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont okt. 13. 21:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mihez kezdjek az életemmel? Mit tanácsoltok?
Ti mit tanácsoltok?
Döntés előtt állok! Mit tanácsoltok?
Mit tanacsoltok? Lenovo Thinkpad X1 Carbon vagy Thinkpad T550? Megvehetnem jövö honapba Amerikaba is de kerdes az fog e zavarni az hogy a billentyük angol abc szerint vannak rajta?
Barátnőmmel távkapcsolatban élünk, és jövőt szeretnék vele. De nagyon fáj hogy nem lehet velem. Van esély? Mit tanácsoltok? (Bővebben lent)
Ti mit tennétek a helyemben, mit tanácsoltok?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!