Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem gáz, ha valaki az egész...

Nem gáz, ha valaki az egész osztályt meghívja magukhoz?

Figyelt kérdés

Az egyik évfolyamtársam nyáron elköltözött az anyjához. Előtte nagyon sokáig az apjával élt.

Az anyjának a férjét utálja, de gazdag a csávó és most épített egy vidéki házat, ahol lovakat kezdtek tartani. Az évfolyamtársam a beköltözésük utánra egyből meghívta az egész osztályát oda bulizni. Ingyen lovaglás, bográcsozás, este buli.

Közben a barátnőmtől, aki ugyanebbe az osztályba jár megtudtam, az apjának nem is szólt róla, pedig hónapok óta tervezte ezt a bulit az új házba. Az apja az osztályfőnöktől tudta meg a fb-én, ahol a tanár ráadasul a ott szülőknek mond köszönetet, mintha nem tudná, hogy az az anyja és a csávója, nem az apja.

Nekem eleve eszembe se jutna a vadiúj házunkba az egész osztályt meghívni, nem olyan, mintha csak fel akarna vágni?


2019. okt. 24. 17:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10-es: apukánál van a szülői felügyeleti jog és 6-éves korától 16 éves koráig az apjával élt. Apuka állítólag kérte a lánytól, hogy mindenről számoljon be, ami vele történik. Hát úgy látszik ennek a csajnak az nem nagy történés, hogy 3 hónapig szervezi az osztáyla meghívását az anyjáékhoz, de az apjának elfelejt szólni. (Nem nem kell meghívnia, ez mennyire beteg lenne :-))

A tanárnő a szülői csoportban osztotta meg az aktuális híreket, nem csak az apukának írt, hanem mindenkinek, hogy köszöni az osztály meghívását a lány szüleinek (őt is meghívták, ez tanárral együtt tartott osztáylbuli volt).

2019. okt. 30. 23:41
 12/12 anonim ***** válasza:
de ehhez az egészhez neked mi közöd? Meg kinek van felügyeleti joga, meg kinek miről kell bedzámolnia. Sztem szánalmas , ha valaki más család életében áskálódik.
2019. okt. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!