Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gonosz vagyok emiatt? Mit...

Gonosz vagyok emiatt? Mit gondoltok? Mit kéne tennem? 17L

Figyelt kérdés
Az van hogy suliba én mindig mindent hordok magammal és a többiek mindig mindent tőlem kérnek. Zsepkendő(kb mindennap kérik mikor pisilni mennek) hát meguntam és ha van is nálam azt mondtam hogy nincs. Toll, papír, házit rólam lemasolni, könyv.. Én eddig mindig adtam ha kértek de meguntam hogy állandóan. Megertem ha 1x 2x kérnek adok de ez így nekem nem oké. Azt sem értem suliba hogy jöhetnek toll nélkül. Kb csak akkor szólnak amúgy hozzám ha kell valami
2019. okt. 26. 15:42
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Akit kihasználnak, azt ki is röhögik a háta mögött.
2019. okt. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%
Már nem vagyok iskolás, de nagyon ismerös a helyzet. Az én idömben is ez ment. Nem vagy gonosz, én is mindig azt mondtam nekem sincs. Idegesitöek egy idö után az ilyenek.
2019. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Egyáltalán nem vagy gonosz, én is ezt csináltam volna a helyedben. A többiek szemetek veled és csak kihasználnak.. barátaid vannak amúgy?
2019. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
De ennél még van rosszabb is egyébként, az a típus aki elkér mondjuk egy körzöt vagy bàrmit és soha nem adja vissza. Hogy mi csinál vele nem tudni mert legközelebb megint nincs körzöje ugyanùgy. Az ilyen hülyék a legrosszabbak.
2019. okt. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4# igen egyszer volt ilyen is egy zöld tollam adtam oda azóta nem láttam..

Van kb 2 normális lány az osztályban velük szoktam beszélgetni

2019. okt. 26. 15:53
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nekem soha semmit sem adtak vissza, amit elkértek. Nem sok ilyen volt, ezért mindegyikre emlékszem. Tőlem az egyik gazdag szomszéd csaj kérte el apám mérnöki körzőjét dolgozatra, mikor aztán kértem, azt mondta, nála nincsen semmiféle körzőm. Köcsönkért könyvekkel ugyanez volt, letagadták, amikor visszakértem, hogy semmiféle könyvet nem kaptak tőlem kölcsön. Az egyik az unokahúgom volt, aki érettségire elkért egy könyvet, aztán letagadta, hogy elvitte volna. Soha senkinek nem kell adni semmit. De tényleg nem.
2019. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Cseppet sem vagy emiatt gonosz.

Helyesen cselekszel, ne hagyd, hogy kihasználjanak. Ha kell nekik valami, szereznek maguknak, nehogy már belőled éljenek.


18/L

2019. okt. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Másik variáció erre, hogy a középiskolai vagy egyetemi büfénél odarohan hozzád, feltűnő kedvesen megpuszil, aztán azt mondja, rohan mert dolgozata lesz, de nagyon éhes, vegyél már neki egy - és itt a ledrágább rántott húsos szendvicset kéri, meg üdítőt is.
2019. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Nàlunk az ilyenek amúgy szinte üres táskával jöttek iskolába. Sose értettem hogy képzelik ezt.
2019. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 smink, parfüm, cigi mindig van náluk😁 azt nem felejtik el
2019. okt. 26. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!