Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak szerintem túlzás a 12....

Csak szerintem túlzás a 12. -es költségek?

Figyelt kérdés
Sokkal hasznosabb dolgokra elkölthetném azt a pénzt mint a szalagavató meg ballagás. Ráadásul nekem kell suli mellet ezekre is pénzt keresni.
2019. okt. 30. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Én is így voltam vele, ki akartam hagyni az egészet, aztán a többiek csak rám erőltették. Szerintem beszélj az ofővel és az osztálytársaiddal a helyzetről.
2019. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
A többség egy hónap alatt többet elbulizik, ezen meg megy állandóan a hiszti...
2019. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Én pl a szalagavatót kihagytam. Fasság mind, szívem szerint a ballagásra se mentem volna, de a szüleim ezért már szóltak. Rengeteg idő, pénz, energia tök feleslegesen, pont olyankor amikor nagyon nem arra kéne koncentrálni hogy vajon a kék-lila vagy a sárga-fehér szoknyában táncoljunk, vagy hogy Attilának Bencével kell együtt táncolnia és hú de gáz. Csak a zene kiválasztására 3 osztályfőnöki óra ment el. Különben is, a Cili szarul táncol és béna, amiért Dóri állandóan szivatja...


Na kösz, ezt ne. Tavaly ballagtam és örülök hogy legalább ettől az őrülettől mentesültem. Persze cserébe minden második nap számonkérték hogy miért nem megyek. Nem bàntam meg.

2019. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
A szalagavató fontos és szent közösségi élmény. Ha ezt te nem akkor csak egy éllettelen kis szar vagy.
2019. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem is túlzás.


Nekünk decemberig erről ment a cirkusz. Egy másik városban találtak varrónőt és oda kellett utaznunk párszor ruha próbára. Már maga a ruha miatt is ment a cirkusz; ráadásul olyan ruhát választottak, amiben nem lehetett érettségizni a lányoknak. Felvettük szalagavatón, ballagásra és azóta is a szekrényben porosodik. Ment a hiszti a smink és a fodrász miatt. Illetve a tánc; úgy álltak hozzá, mintha II Erzsébet királynőnek adnánk elő. Betegesen igyekeztek a tökéletességre, letámadták azt, aki ügyetlenebb volt, a szünetekben arról beszéltek, hogy x rosszul lépett annál a mozdulatnál és mekkora egy balek.


Majd eljött a szalagavató.


És utána már szóba se került. Kb el is felejtette mindenki az egész ünnepséget.


A ballagásra mondjuk nem adtunk ki semmit, mert az a ruha volt rajtunk, ami a szalagavatón, a virágot meg lufikat meg a rokonok adták.


De azért voltak ott felesleges költségek és idegeskedések; a tablókép, amit senki se nézeget, a bankett, amiről inkább nem is írok, stb.

2019. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi ez a nagy lepontozás:? Ha valaki azt írja, hogy túlzás, lepontozzák, ha valaki azt írja, hogy jó buli, lepontozzák. Milyen válasz a helyes akkor? :D
2019. okt. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem ment egy ilyen hülyeségre sem padig aktív tagja voltam az osztálynak, de fölösleges pénz. Én nem költök fölöslegesen, vettem inkább uj air maxet.
2019. nov. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!