Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Folyton piszkálják miatta az...

Folyton piszkálják miatta az iskolában mit tegyek?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Meg kisbaba voltam amikor el vesztettem a szüleimet autó balesetben. 3 éves koromig nevelő intézetben éltem amikor is örökbe fogadott egy meleg pár és azóta is velük èlek külföldön .

Los Angelesben lakunk . Ide is járok jelenleg közép iskolába. Ahol igazából sokkal nehezebb a dolgom mint hittem mivel az óvodában és az általános iskolában egyátalán nem zavart senkit hogy kik a szüleim . itt viszont ez miatt ki közösítenek és folyton piszkálnak . Alig beszél velem valaki a suliban .

Igazàbol nem értem miért hiszen én nem szégynelem hogy kik a szüleim sőt teljes szívemből szeretem őket és mindig hálás leszek nekik mert meg mentetek az árva háztól és tényleg úgy szeretnek mint a saját gyereküket .Engem csak az zavar hogy ez 2019 -ben a 21.században nem képesek el fogadni az emberek és ez miatt bántanak másokat .

Fogalmam sincs hogy mit kellene tennem vagy hogy lehet e egyátalán valamit is kezdeni a helyzettel ?



2019. nov. 1. 16:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Már csak azért is kamu kérdés mert Los Angelesben menekülnek az emberek a tűz miatt. Most hogy hallottál róla ezért ki írtál valami kamu sztorit?
2019. nov. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mégha magyar pár fogadott örökbe, akkor is túl jól írsz magyarul, hogy ez igaz legyen.
2019. nov. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Persze értem én .

Mond meg nekem őszintén ha othon csak magyarul beszélek és a telefonon is magyarul írok üzenetet nekik. Magyarul beszélek magyar az anyanyelvem. Már miért írnék túl jól ???

Régebb óta tudom az erdőtűzekről mint te . Nem vèletlenul vagyok most Magyarországon mivel itt biztonságos. Ettől függetlenül nem olyan hihetetlen hogy LA-ben èlek vagyis eddig ott éltem .

Köszönöm a válaszokat de egyik sem segít nekem megoldani a problémám .

2019. nov. 1. 19:01
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet onnan egy magyar oldalt sem megnyitni, szűrik a magyar oldalakat?
2019. nov. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
érdekes , én meleg vagyok mégse cseszeget senki emiatt a suliban, pedig van barátom is
2019. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora kamut...

Meleg par nem fogadhat orokbe, foleg nem 10-15 evvel ezelotti Magyarorszagon. Aki 3 eves kora ota kulfoldon lakik az altalaban nem beszel magyarul, legalabbis az angolt preferalja es ha tud is magyarul, irni, olvasni meg ritkabb esetben tud.

En tenyleg kint elek, ugyan nem LA de usaban es itt elfogadjak a melegeket, nem is foglalkoznak azzal hogy ki kihez vonzodik. LA raadasul liberalis, ott tamogatjak a melekeket.

En minden magyar oldalt meg tudok nyita USAbol, igy ezt is. Ez a masik kamu amit irtal.

2019. nov. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Csoda,hogy még tud magyarul :Oo
2019. nov. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
53%
Kamu kérdéseknek mi értelme?
2019. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!