Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legnagyobb botrány...

Mi volt a legnagyobb botrány ami valaha történt a sulitokban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 11:02
1 2 3 4 5
 1/45 anonim válasza:
100%
A gondnok teherbe ejtette az egyik 8.-os lányt
2019. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
97%

Első


Miiii ez igaz?

2019. nov. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%

15 éves roma csaj nem tudta befejezni a 6. osztályt, mert terhes lett egy 26 éves férfitól... Ez azért eléggé nagy szégyen...


A verekedéseket nem emelném ki, mert már kb mindennaposak lettek a régi általánosomban egy ideje 😅

16/f (9.-es)

2019. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Cserediák programon voltunk Németországban, amikor a csoportunkból páran több ruhát is elloptak egy ruhaüzletből. A legcikibb az volt benne, hogy olyan diákok voltak, akik egyáltalán nem szorultak rá, sőt.. Nagyon kínosan éreztük magunkat mindannyian utána a tanárok, a fogadó családok és mindenki előtt. Szerencsére engem ismertek annyira, meg pont a tanárok is ott voltak a közelemben a városba, hogy tudják nekem semmi közöm nem volt az ügyhöz.
2019. nov. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim válasza:
100%
Igen sajna igaz
2019. nov. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
76%

4 hónapig tartó bombariadósorozat után elkapták a tettest, egy lányt. Kirúgták, a szüleinek ki kellett fizetni egymillió feletti összeget és elvesztették a lakásukat. Utána már nem hallottunk róluk többet.

Ott döntöttem el végleg, hogy soha nem akarok gyereket, mert simán hazavághatja az egész életem és mindent, amiért dolgoztam. Elég, ha önmagamért vállalok felelősséget, más hülyeségéért nem fogok.

2019. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
96%

Voltak apróbb rendőrségi ügyek, meg terhességek, de szerintem a “legnagyobb” talán az volt, mikor az egyik tesitanárt kirúgták, mert kiderült hogy rengeteg diákjával folytatott viszonyt.

De volt egy olyan tanárnőnk is, akinek mindig az épp aktuális végzős osztályából volt pasija, és kb mindenki tudott róla.

2019. nov. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
97%
Az egyik lány felvágta az ereit a mosdóban, mert az osztálytársai zaklatták. A takarító találta rá, hívta a mentőket és szerencsére sikerült megmenteni. Azért lett belőle nagy botrány, mert az igazgató példás magatartású, eminens lánya is érintett volt.
2019. nov. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
87%
Ált suliban kb egy tucat eset amikor tanár a diákkal összejött. De az egyikből sem lett ügy. Volt olyan is aki 11 éves diaklánnyal jött össze azótais együtt vannak és most ő a polgármester narancs színekben ;)
2019. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is kirúgtak egy férfi tesitanárt, mert viszonya volt egy diákkal. Ha jól emlékszem, valaki öngyilkos lett az első gimáziumi évem alatt, ebben nem vagyok 100%-ig biztos, mert még alig kezdődött el a tanév. Az biztos, hogy valaki meghalt, de szerintem önként végezhetett magával, mert utána minden osztályban tartottak prevenciós előadást.
2019. nov. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!