Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Monopoly! Ebből volt már...

Monopoly! Ebből volt már valaha botrány?

Figyelt kérdés

Még a 2000-es évek elején kaptam az első Monopoly társasjátékomat és már akkor is feltűnt, h magyar városok vannak rangsorolva, Pécs úgy van feltüntetve, mint a helyi gettó(ugye ez a legértéktelenebb játékmező)

Most a napokban viszont a Monopoly Eu-s változatával játszottam és csont nélkül ugyan ez az elgondolás, csak EU tagokkal.

Ha jól emlékszem Észtország az alja(Magyarország is szerepel benne, Szlovákia fölött, épp lemaradva Finnországtól), Németország második, a legdrágábbak pedig a franciák.

Egyesek nem kezdtek el lázadni ezzel kapcsolatban?



2013. szept. 1. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Ez csak egy játék.

Nem kell mindent véresen komolyan venni.

2013. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok, de rögtön az jutott az eszembe, h vannak olyan egyének, akik ezt látva azonnal felháborodásukat fejezték ki.
2013. szept. 1. 14:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezen logika szerint, ahol én lakom, ott még ingatlant sem érdemes venni, mert annyira szar hely. Hát, tényleg felháborító!
2013. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyrészt az EU-ba való belépés sorrendjében vannak az országok. Legrégebben Franciaország, Németország, Olaszország, Belgium, Hollandia, Luxemburg ...


Persze azok között, akik egyszerre léptek be, már nem tudom, mi a sorrend mögötti megfontolás:)

Ja és Lengyelország nincs benne!

2013. szept. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!