Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legnagyobb botrány...

Mi volt a legnagyobb botrány ami valaha történt a sulitokban?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 11:02
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
78%
Nálunk a legnagyobb botrány az volt, hogy valaki beleszart a fiú WC-ben a lámpabúrába, majd vissza is tette mindenestül a helyére. Napokig ortó szarszag volt, nyilván senki nem tudta, hogy miért. Majd miután rájöttek az okára, az igazgató összehívott a díszteremben egy iskolagyűlést, ahol azt mondta, hogy addig nem megy ki senki a teremből, amíg nem jelentkezik a tettes. Mondanom sem kell, nemcsak a diákok, de az egész tanári kar is szakadt a röhögéstől.
2019. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
82%

Az aulában volt minden osztálynak a szekrénye és egyik reggel egy hatalmas rózsaszín melltartó lógott a 7. Osztály szekrényének az ajtaján. Mindenki nekiállt találgatni, kié lehet, mert csak két csajnak volt akkora melle. Aztán elterjedt a hír, hogy a magyartanárnőé. Az egész iskola azt beszélte már, mikor megjelent az énektanárnő és üvöltözött, meg leszedette a melltartót.

Végén kiderült, hogy takarítónő akasztotta ki, mert megtalálta egy lánywcben. Az sose derült ki, kié, de egy ideig a 7.osztályosok rejtegették, aztán eltűnt.

2019. nov. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim válasza:
81%
#38 nyilván nincs benne... Mégsem tudták kirugni. Szerintem nem is akarták... Így is szar lehetett neki szerintem :/
2019. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 SzemüvegesPista válasza:
47%

Nem feltétlenül az iskolában történt botrányok:


Általános (elég rossz suli):

- Egyik osztálytársam (dulakodás közben) nekilökte a tanárunkat az írásvetítőnek.

- 4. osztály után elmentem az általánosból 8 évfolyamos gimibe, de miután több volt osztálytársam is ismerősöm lett facebookon, rájöttem, hogy legalább 4-5 lánynak 17-18 éves korára már gyereke volt.

- Volt (fiú) általános iskolás osztálytársam 16 évesen ült egy fél évet, mire kijött, megszületett már a gyereke is.


Gimi (a város legjobb középsulija):

- Az egyik (max. 30 éves) férfi tanárnak távoznia kellet, mivel mindig együtt bulizott a 11-12. osztályosokkal, és a 12.-ből volt barátnője.

- Az egyik lánynak (nem az osztályomból) 16 évesen gyereke született.

- Egy lányról (velószínűleg az exbarátja révén) meztelen képek kerültek fel a netre, amelyekből kiderült, hogy a lány testszőrzete Csubakkáéval vetekszik. Nem lett semmi következménye a dolognak, mivel nem szándékosan rakta fel és hebegett-habogott össze-vissza, hogy a nagymamájánál hagyta a mobilját amin a képek voltak, és onnan lopta el valaki. Persze mindenki ezzel szívatta utána.

- Egyik osztálykirándulásra el akartuk hívni az egyik (fiatalabb) tanárnőt, akiről kb. mindenki sejtette, hogy bejött az egy másik fiatal tanár, akivel már le volt beszélve, hogy jön. Néhány lány benyögte, hogy "X. tanár úr is jön", amire a tanárnő elvörösödött és láthatóan zavarba jött, erre szinte az egész osztály elkezdett nevetni. Óra után lecseszte a lányokat.

- Az énektanárnő osztályfőnököm az egyik töritanárral csalta meg a férjét, a két teremmel arrébb tanító némettanárt. Nem tudom pontosan, hogy buktak le, de kiderült, hogy a zongorán végezték az aktust. A töritanár nem sokkal később elhagyta a sulit, az o.főm és a férje elváltak, de a mai napig ugyanúgy, 2 teremre egymástól tanítanak.

- Az egyik gyerek, aki eggyel felettem járt (de ugyanabban az évben született, mint én), 16 évesen elhunyt, mert elütötte egy kisbusz nyári munka közben. Minden évben gyújtunk tesómmal mécest a sírján halottak napján, de sajnos minden évben egyre kevesebben teszik meg ezt az emlékére.

- A 12-es osztálykirándulásunk a tanév kezdetén, ősszel volt. Az első estéjén úgy berúgtam, hogy aznap este minden piát elkoboztak/kiöntöttek. Elég durva volt, állítólag egy haverom és a (már korábban említett pirulós) tanárnő tusoltattak (pólóban és alsógatyában voltam), hogy valamennyire magamhoz térjek. Annyira részeg voltam, hogy nem tudtam felállni az asztaltól, és röhögés közben szétfejeltem egy felespoharat (amit - nyilván - távozáskor ki kellett fizetnem). Ez volt az első igazi berúgásom, és semmire sem emlékszem belőle. Természetesen hétfőn az egész suli tudta a dolgot, és a tanév maradék részében ezzel szívattak, de annyira nem vettem magamra :) Nem kaptam semmilyen hivatalos megrovást, de valószínűleg ez volt az oka, hogy nem kerültem fel a suli "Büszkeségeink" tablójára. Nem a legbüszkébb pillanatom, de ami történt, megtörtént.

2019. nov. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
91%

Budapest, kertész utca 30. 90es évek. 1-6 osztály, általános iskola.


Azokból, amik kiderültek, soha nem lett semmi. Maximum ejnyebejnye... mondván hátrányos helyzetű etnikumok... az iskola 90% a etnikum volt...


- naplóhamisítás (ami közokirat hamisítás) 5. Osztály. Az igazgató/földrajz tanár vette észre. Maguknak 5ösöket, másoknam 1eseket írtak be. Ejnyebejnye lett belőle. (Gimiben máshol 1 srác az átlagán akart javítani 9.ben. őt kirúgták)


- bombariadók 2.-3. Osztály

- bombariadók, ahol egy hajléktalant fizettek le.


-tanárt lelökte a gyerek a lépcsőn, hogy hogy mer neki rossz jegyet adni. 5.-6. Osztály.

- tanárt lelökte a purdé családja a lépcsőn, hogy hogy mer a porontynak rossz jegyet adni. Megjegyzem a 2est év végén minden tanar megadta, csak hogy szabaduljon ezektöl az elmebetegektől.


- gyereket kilöktek a busz elé a többiek hazafele menet. Időben fékezett. ~2-3. Osztály.


- kő a hógolyóban. 2. Osztály.


- petárdarobbantás a wcben. 5.-6. osztály.

- rajzszertár papír készletét kidobálták az ablakon. 5.-6. Osztály


- roma csaj visszajött a gyesről, hogy folytassa a 3. Osztályt és kedvére felpofozzon, szembeköpjön bárkit. Az osztalyfőnökök mind azt mondták, hogy kerüljük el, nem tudnak vele mit csinálni. Hogy kerülsz el valakit aki utánad megy 2 évvel idősebb nálad és ugyan abba az osztályba jár?


- srác a 3al fölötte járó bátyjától kapott drogot, asszem extasyt.


- roma csaj, egy másik pofozkodós kirabolta az anyját és walkmeneket vett a haveroknak. Az anyja sírva jött be, hogy ugye nem az ő drága lánya.... Mindenkit megfenyegettek előtte... 5.-6. Osztály.


- tanárok, sapkájának, pénztárcájának ellopása...


- szemen köpések rendszeresen


- 1 gyereket 5en vertek 3 méterre a folyosón felügyelő tanártól, aki kitartóan nézte a plafont mindvégig...


- másik diák cuccainak ellopása. Heti szinten.


Ezek jutnak eszembe.

Az öngyilkosságig terrorizált diákos esetet nem űberli, de pokol volt. Én voltam közel az öngyilkossághoz általánosban.


Gimi máshol.

- ajtóbetörés, hógolyózás az ablakból. 9. Osztály.

- naplóhamisítás.

- füves cigiztek a teremben. 9. Osztály

- külsős cigany rablóbanda végigrabolta az iskolát, mobilok, videokamera tűnt el. Onnantól zárták az ajtót a portán és cserélték a portást.

- részegen ment órára a srác 12.ben.

- az énektanár(60) összejött egy végzőssel, elhagyta a feleségét és gyerekeit ha jól tudom. Eltussolták, ez 90es évek vége, de a sztori évfolyamról évfolyamra szállt...

- 2000es évek eleje, tesitanár (26?), 9.es barátnővel. Őt kirúgták.

- piálás osztálykiranduláson. 7.ben.

- srácnak volt 1-1 barátnője minden osztályban... aztán a csajok rájöttek... 10-12.? Osztály.

- másik srác döglött galambot postázott a lánynak akibe szerelmes volt. Itt azt hiszem feljelentés is volt. 12. Osztály.


A jogaikat mindegyik tudta, de a kötelességükre magasról tettek, vagy a másik tanuláshoz való jogára..

2019. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!