Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan, hogy valakinek az...

Volt olyan, hogy valakinek az iskolás évek alatt meghalt valamelyik tanára vagy osztálytársa?

Figyelt kérdés
2019. nov. 2. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Tanár igen, vagy tanár közeli hozzátartozója. Nyugodjanak békében.
2019. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, általános iskola végén egy osztálytársam rákban. Akkor már 1 éve iskolába se tudott jönni. Egyszer találkozhattunk vele, kicsivel később halt meg.
2019. nov. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Öngyilkos lett.

A gyerekeket nem tudta megfegyelmezni, direkt szemétkedtek vele emiatt. Volt hogy sírva ment ki az óráról. + magánéleti problémák

Sajnáltam, mert jó ember volt.

2019. nov. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Egy osztálytársam halt meg szívbetegségben.
2019. nov. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A suliban az egyik tanár ha jól tudom valamilyen betegségben (talán rák?) halt meg. A mi osztályunkat pont nem tanította, de amikor egyik osztálytársam kérdezte, hogy miért van fekete zászló az iskolán, akkor mondták nekünk, meg az aulában volt egy kép róla meg egy mécses egy kis szöveggel, amiben megemlékeztek róla.


A másik meg nem tudom, hogy mennyire számít, de a mi sulinkból többen is mentek a Szinyeibe, úgyhogy a buszbaleset után a legtöbb embernek volt olyan ismerőse, aki ott volt és esetleg meghalt. (Az egyik srác a mi sulinkba járt, 1 vagy 2 évvel idősebb nálam, ott volt a balesetben de ő a busz végében volt és túlélte. Másokat én nem ismertem személyesen)

2019. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ASegélyember ***** válasza:
100%

Nekem az osztályfőnököm halt meg 7.-ben, rákban. Február után került korhazba, a farsangi felvetelt megvettem cd-re meg akkor, tehat ott láthatom. Sok szepet tudott mondani, mindig ha volt valami megkérdezte mi bánt, mindig volt egy jo sztorija, ami akar ötödjére is vicces volt. Volt egy jó saját versparodiája is, amin tizedjere is ugyanolyan jót nevettünk mint mikor elsőnek olvasta. Még mindig megvan a fejemben, hogy ott áll mellettem a szinpadon a farsangon mikor felolvasom a szponzorokat, és amikor ujraneztem eszembe jutott sokminde. Egyszerre voltam boldog és szomorú. Van egy dal, amit elenekeltünk az osztállyal, utánna nem sokkal halt meg. Ha meghallom a dalt a mai napig megkönnyezek. 7.es ballagason tudtuk meg a hirt, sírt mindenki nagyon. Nagybátyámat is ő tanította, egyszer még fel is pofozta, aztan mikor evekkel később találkoztak bevallotta vidáman, hogy nem emlékszik miert kapta de biztos megerdemelte 😀

Azota nem volt hozzá fogható tanárom, nyugodjék békében!💔🙁

4 éve volt az eset

2020. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Osztálytársam általánosban leukémiában, alsó tagozatban. Akkor még nem tengtünk túl a hirmonoktól, úgyhogy dráma nélkül kezeltük. Szomorúak voltunk, hogy meghalt, de nem játszottuk az agyunkat.


Gimiben iskolatárs öngyilkos lett. Csendes lány, akit a legjobb barátnőjén kívül senkivel se láttunk. Sokan azt se tudták, ki ő. Amikor meghalt, az első héten mindenkinek a hiper-szuper barátnője volt, mindenki sztorizott róla, mindenki sajnálkozott, hogy bár látta volna ezt előre, meg tudta volna, mi volt az utolsó csepp a poharában. Egy hét után Facebookról eltűntek ezek a kiírások és a lány öngyilkossága megmaradt pletyka témának... A lányért sokan gyújtottak mécsest, a suliban és Interneten is, a mécsesek száma csökkent, a végén felsuámolták a suliban a mécsesgyújtó helyet, a neten meg csak a szülei gyújtottak mécsest (akik konkrétan majdnem belehaltak és idegileg roppantak majdnem össze :( ).


A lány esete utána szépen elindította másokban, hogy ők is szomorúak vagy ömgyilkosok akarnak lenni.


A lányról készítettek egy megemlékező videót, aminek a 3/4-e arról szól, hogy az osztálytársai bohóckodnak a gólyabálra való felkészülés alatt, majd egy videómontázst bevágtak a lányról.


Az egész gyászolós időszak azzal zárult, hogy egy gyerek a hangosbemondóban elbúcsuztatta, amiből az osztályom annyit volt képes felfogni, hogy a gyerek beszéd közben kicsit összezavarodott.


Ennyi, fél év után ízléstelen vicceket találtak ki a làny haláláról...

2020. máj. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos meghalt az iskolámban egy Tanár Úr. :(

Nagyon jó ember volt, mindig meghallgatott minket, Ő mindig segített minden diákjának.

Mind szeretettel emlékezünk Rá.

Nyugodjon békében!

2021. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!