Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Elég kellemetle...

Mit csináljak? Elég kellemetlen helyzetben vagyok

Figyelt kérdés
Tök jóba vagyok nagyjából minden osztálytársammal, jó közösség vagyunk és jól kijövünk egymással. tehát elmondható, hogy jó életem van, mindenki bír engem, a menőkkel is sokat lógok és nem akarom ezt elrontani. Van egy lány az osztályban aki nem nagyon tudott beilleszkedni, mert elég szerencsétlen és a menők sokat szivatják. A lényeg, hogy ez a lány folyton követ engem meg barátnőimet akárhová, pl megyünk büfébe nem is hívjuk őt és jön utánunk mint egy kiskutya meg szünetekben sokszor odajön hozzánk beszélgetni és mi már mondtunk neki udvariasan, hogy nem akarunk vele barátkozni. de nem érti meg. és én meg nem akarom, hogy a többiek engem is nyominak tartsanak, hogy vele mutatkozom. tök menő vagyok én és a többi jófej, vagány gyerekkel is tök jóba vagyok, iskolán kívül is találkozunk, eljárunk együtt bulizni. Nem akarom ezt elrontani! Mi tévő legyek? láthatjátok, hogy nagyon kellemetlen helyzetben vagyok. Próbáltam udvariasan mondani, hogy nem vagyok rá kiváncsi de nem hallgat rám.
2019. nov. 7. 14:55
1 2
 1/17 Magic ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2019. nov. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem egyszer te is olyan helyzetbe kerülsz, hogy senki nem lesz rád kíváncsi. Majd akkor megtudod, hogy milyen szar érzés, ha mindenki lekoptat.
2019. nov. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Kegyetlenek vagytok, gondold bele magad az ő helyzetébe, nagyon sajnálom szegényt.
2019. nov. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

De ismerős helyzet. Általánosban nekem is volt egy osztálytársam, aki nehezen illeszkedett be. Nagyon eszes lány volt, és most kiváló könyvelő. Annak idején egyedül én barátkoztam vele, mindenki más (főleg a fiúk) cikizték, volt, hogy meg is verték. Mivel mellé álltam, nem lettem a suli menő csaja, de lett helyette egy életre szóló barátom, akivel '93 óta tart a barátságunk.

Ti nem menők és jó közösség vagytok, hanem felszínesek és bunkók. Ha normális közösség lennétek, nem kirekesztenétek, hanem segítenétek neki beilleszkedni.

2019. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy embert kiközösítetek, mert visszahúzódóbb, akkor az nem közösség. Lehet, hogy a családi háttere nem olyan, mint a menőknek. Erről nem tehet. Ha felkaroljátok, meghallgatjátok, attól nem nyomik lesztek, hanem tisztességes keresztény leendő felnőttek
2019. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
na álljon meg a menet! ne támadjatok le! én nem piszkálom őt, csak a többiek, én csak szimplán nem kedvelem, mert tök gáz ez a lány
2019. nov. 7. 15:29
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hiába próbálsz védekezni, em vagy jobb azoknál, akik nyíltan támadják.
2019. nov. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudjuk, azt is, hogy csak azért nem kedveled, és azért tartod gáznak is, mert az menő, mert a többi menő is azt csinálja, és neked is azt kell csinálnod, mert csak úgy maradhatsz menő, mert csak egy cseszett birkanyáj tagja vagy, és mész utánuk nagyokat bégetve.
2019. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Na megjelent a kőbunkó, plázacica gang, akik mások érzéseivel játszanak és a porba tiporják a gyengéket, mert természetes szelekciót segítők. Most olyat mondanék, hogy a föld alá menekülnél, de csak káromkodás lenne, de azért letiltanak, szóval inkább csak annyit mondok, hogy szégyelljétek magatokat. Sajnos a mai iskolai életben az a menő aki a legkegyetlenebb, legszemetebb. Engem is 18 éves koromig porig aláztak, bántottak. Rühellem az iskolai bántalmazókat. Szívből. Sose kapják vissza amit adtak iskolában másoknak és életeket tesznek tönkre.
2019. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezt tavaly is írtad. Azóta nem lett megoldása a dolognak?


Mond neki, hogy ne. szeretnél barátkozni (bár nem értek veled egyet meg am is troll kérdés sztem).


Tudod, ő nem veszi a lapot a jelekből, mert magányos és ettől kétségbeesett.


Ezért kéne, hogy nem leteremted őt, csak leülsz vele és FINOMAN elmondod, hogy nem szeretnél barátkozni.

2019. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!