Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nevetnek ki a osztálytár...

Miért nevetnek ki a osztálytársaim mert nem titokozok?

Figyelt kérdés
Mindig nevetnek és azt mondják, hogy ez 2019 és nem vagyok ide való meg ilyenek

2019. nov. 10. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők ezen a visszamaradott értelmi szinten vannak hogy menők lesznek ha kicsúfolnak másokat. Nyugi, sok millió ember nem tiktokozik és mégis boldog életet élnek, az ilyen kis surmókat pedig szard le.
2019. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem tiktok-ozol?
2019. nov. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fiatal vagy még.

Az osztàlytàrsaid gyerekessek, amit jó esélyel talàn kinőnek.

Engem a hideg ràz ettől a tiktoktól.

2019. nov. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az osztálytársaid Tiktokot használnak, amire te semmiképp ne pazarold az idődet. Annyi értelmesebb hülyeség/nem hülyeség kellemes időtöltés van, mint hogy trendeket majmolj és szar zenékre tátogj. Nagyon jól teszed hogy nem használod. Szerintem még kíváncsiságból se töltsd le. Azt meg, hogy cikiznek miatta, ne foglalkozz vele. Nem tudom, hanyadik osztályos vagy, minél kisebb, annál jobban idegesíthet hogy cseszegetnek miatta. Nem kell.
2019. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!