Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan tudhatom hogy az...

Honnan tudhatom hogy az osztálytársaim gúnyolódnak rajtam?

Figyelt kérdés
Új isibe kerültem, normálisak velem, de van amikor pl nem vagyok benne biztos mert néha kérdezik hogy ki tetszik nekem,meg mondják hogy énekeljek. Nekem az előző iskolában nem voltak barátaim, kiközösítettek,csúfolódtak. Hogy dönthetem el?

2019. okt. 2. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szard le az egészet. Ne ezzel foglalkozz!
2019. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az éneklés például lehet az, de ha nincs jó hangod ne énekelj, mert biztos nevetés lesz a vége. Általában olyanba ne menj bele, ami tudod, hogy nem menne, csak kíváncsiak rá, hogy meg mered -e csinálni; nem kell semmit bizonyítanod.

Ha normálisak veled, akkor remélhetőleg nem teszik. Érezd jól magad, és ne aggódj előre ezen!

2019. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oksa :)
2019. okt. 2. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hulyitenek ezerrel.

Ne menj bele ezekbe a dolgokba, semmi konkretat ne válaszolj.


Pl. Ki tetszik?

Én tudom, te meg találd ki..


Viszont amit a hátad mögött beszélnek az oda is való. Az N a te dolgod, hogy mit gondolnak rólad.

2019. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!