Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki hova megy ha lóg az iskoláb...

Ki hova megy ha lóg az iskolából és otthon nem lehet?

Figyelt kérdés
Ki hogy oldja meg ha otthon nem maradhat mert otthon 0-24ben az apja van és nyilván ő nem engedi hogy ne menj iskolába ilyenkor ki hova megy? Nálunk csak anyukám dolgozik. Középiskolás vagyok 17éves és érdekel hogy ki ezt hogy oldja meg.

2019. nov. 13. 08:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Ha van otthon valaki és nem akarok máshová menni egyszerűen csak azt mondom hogy ma valamiért nem kell suliba menni.
2019. nov. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%
Baratnökkel mentünk at baratokhoz vagylepcsöhazakban voltunk
2019. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%
Inkább ne lógj! Ha a sulhoz nincs akaratod, akkor a kemény szutykos fizikai munkához sem lesz majd.
2019. nov. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%
*sulihoz
2019. nov. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Most lógsz, és? Mi a terved a jövőre nézve? Mivel szeretnél foglalkozni?

Igaz, gépsorra négyműszakba is kellenek emberek. Ez lesz a jövőd, ha így folytatod. Aztán meg sírhatsz. A te életed.

2019. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

Miert lognal?

Amugy konyvtarban voltunk, meleg volt es volt internet

2019. nov. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mert eddig még nem lógtam, de most szerelmi bánatom van és nem sok kedvem van semmihez. Kell pár nap hogy helyre jöljek lelkileg és ennyi.
2019. nov. 13. 08:27
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

8. Azért, mert neked ez semmi, másnak lehet, hogy ez igenis komoly dolog. Én pl majdnem kinyírtam magam egyszer emiatt. Az tényleg nem komoly, mi?


Lógás helyett inkább menj orvoshoz hasmenésre hivatkozva, akkor ellehetsz otthon a szobádban, csak menj el párszor a wcre mintha nem lennél jól.

2019. nov. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Szerelmi bánat:D:D:D
2019. nov. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#8

Vannak olyan esetek, amikor komolyan kell venni, nekem fizikai tüneteim voltak a stressztől, meg szinte csak a tudattól, napokig fájt a szívem, a mellkasom, nem bírtam enni, csak nagyon keveset, mert rosszul voltam, a karom is folyton zsibbadt, nagyon féltem, hogy valami komolyabb bajom lesz.


Kérdező, szerintem a lógás akkor sem a legjobb megoldás. Kérj segítséget szülőktől (ha jó a kapcsolatotok) vagy barátoktól. Ha meg mész iskolába, legalább addig is eltereli a figyelmed, ami ott történik, próbálj arra koncentrálni.

2019. nov. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!