Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ki hova megy ha lóg az iskoláb...

Ki hova megy ha lóg az iskolából és otthon nem lehet?

Figyelt kérdés
Ki hogy oldja meg ha otthon nem maradhat mert otthon 0-24ben az apja van és nyilván ő nem engedi hogy ne menj iskolába ilyenkor ki hova megy? Nálunk csak anyukám dolgozik. Középiskolás vagyok 17éves és érdekel hogy ki ezt hogy oldja meg.

2019. nov. 13. 08:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem tudok csak arra gondolni hogy meg csalt és nem értem mért érdemeltem ezt és elhagyott más nőért engem csak mert nem voltam olyan be válalos amit akart hogy legyek és sulit pár napig azért is akarom kerülni mert egy évfolyamba jár velem és még látni se szeretném.

Így én fél le buszozom zenét hallgatva.

Mért jobb ötletem nem volt.

2019. nov. 13. 09:06
 12/18 anonim ***** válasza:
97%
Elmész az orvoshoz, megmondod, hogy szarul érzed magad, lázad volt , hasmenésed stb, általános dolgokat mondj, aztán kiír egy hétre. Csak ne csinálj ebből rendszert. Mindenkivel megeshet, hogy semmi ereje az iskolához, megértem azt is, hogy szerelmi bánatod van. Ha jól emlékszem én is voltam így anno, sőt szerintem mindenki, az is aki azt mondja, hogy ugyan mi baja lehet egy 17 évesnek. 1 hét alatt pihenj, tanulgass és helyre fogsz jönni valamennyire.
2019. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

Tanuld meg kezelni. Nem begubózni kell a kis vackodba, nézz szembe vele. És mi lesz pár nap után? Semmi. Ugyanúgy f..sni fogsz a vele való találkozástól.

Később pedig majd a munkahelyedről fogod kiiratni magad? Szánalmas és gyerekes.

2019. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy menj el pszichológushoz?
2019. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Egy ilyen fiú nem ér annyit, hogy lemaradj miatta a tanulásban.Ráadásul lehet, hogy a suliban egy önzetlenebb tisztább szerelem vár Rád, csak észre kell venni. Felnőttként meg, ha lehetőség lesz, jöhet a revans. Ismeretségi körömben egy srácot csaltak meg, sokan féltették, hogy kárt tesz magában (akár alkohollal, droggal), nem lett semmi baj, 2 éve immár felnőttként, önkormányzati képviselőként megkontrázta a volt barátnő jegyzőként történő visszatértét a faluba úgy, hogy a"projekt" kedvéért számára elitélendő politikai beállítottságú emberekkel szövetkezett.
2019. nov. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt már... vagy bementem a főiskola kocsmájába és ott ütöttem el az időt, vagy a 2. saroknál elkanyarodtam a főiskolai ismerősök albérlete felé, és ott hesszeltem egész nap.

De a gimi mellett volt egy pincekocsma is, ami viszonylag korán, délelőtt nyitott. Ott is sok napot töltöttem :D

2019. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
39%
Nekem 32 évesen is volt szerelmi bánatom, mégsem lógtam a munkahelyemről.
2019. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%

Inkább szedd össsze magad, fordított helyzetben ő se bánkódna miattad.

Csak magaddal baxxol ki, ha hiányzol.

2019. nov. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!