Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálja velem ezt?

Miért csinálja velem ezt?

Figyelt kérdés
16/l és 17/f-ról van szó. Már minimum 1,5 éve folyamatosan csesztet engem a fiú osztálytársam. Egyfolytában kiröhög, beszól a röhögésemre, lökdös, direkt megsimogat amikor tudja h utálom ha hozzámérnek. Alapvetően vannak normális percei, olyankor minden oké, de általában kezdi elölről a hülyeségeit. Most már 1 hete nem nagyon szól hozzám, mert elvileg én megbántottam egy visszaszólásommal, de nem tudom mégis mi jogon sértődött meg, ha ő ugyanezt csinálja velem... Szerintem alapból is nagyon utálhat engem, szerintetek is ezért csinálja? Van aki szerint pont ellenkezőleg, nem utál hanem bír, de ha szerintem ha bírna, nem csesztetne, és úgy viselkedne velem mint a legtöbb haverjával...

2019. nov. 14. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisfiú még.. Csak így tudja kimutatni, hogy tetszel neki.
2019. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy mint az oviban. Ha a kisfiú meghúzza a hajad akkor bír téged. Úgy ahogy az első írja Kis fiú még szóval szerintem is az ellenkezője.
2019. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Húha... Erre igazából ténylég nem számítottam.....

Köszönöm a válaszokat!

2019. nov. 14. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!