Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csinaljak? Altalanos...

Mit csinaljak? Altalanos iskolaba jarok es az osztalytarsaim mindig azzal cseszegetnek h streber vok csak mert megtanultam az anyagot. (es am nem szoktam bejelentenu a tqnarnak h mi volt a hazi vagy h feleljunk)

Figyelt kérdés

Mindig tolem kerdezig a lecket es h mi lesz a kovi ora.Ha mondom h nem tom akk erre mindig:-persze,nem tudod. Hiaba szolok nekik vissza,akk sem hagyjak abba.

Meg tavaly osszevesztem eg baratnommel aki mindig piszkalt es az igaz barat pont h tamogatja a masikat,nem pedig egyfojtaban cseszteti. Most kevesebbet szol be,de akk en vissza is szolok. Pl az egyik tesioran elestem es erre o:-Jaj de szerencsetlen! Tudom nem kell vele foglalkozni es tudom h o sokkal rosszabb de abban a percben konnyezni kezdett a szemem,de visszatartottam a sirast. Es tudom h ilyenen nem kene besertodnom,de akk is.

Egyebkent az egy masik baratom mondta h nem kell torodni vele,de engem valah megis zavar. Nem is az amit mond,hanem csak zavar mas baratnoim ha visszaszolnak vkinek aki oket cseszteti, a cseszteto beken hagyja,de engem nem hagynak. Sztem en nem is sajnaltatom magam,vagy nem jelentem ki h ronda a cipom h eszre vegyek es csesztessenek. Normalis vok,kedves ,de ha beszolnak visszaszolok. De hiaba,akk is erdekel es sokaig gondolok ra h mert pont nekem szoltak be. Mit csinajak? Kerlek segitsetek!



2015. nov. 13. 19:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Es am tanulni sem szeretek,nem olvasok folyamatosan torikonyveket szval sztem streber pont nem vok. Am a fizika a kedvenc tantargyam,de ha ezert mondjak h streber vok akk hulyek
2015. nov. 13. 19:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Ó hát szia, nos én sose voltam egy kitűnő tanuló, de az igaz, hogy volt egy stréber tanuló nálunk akit én se bírtam. De nem ám mert ötös volt mindenből, hát legyen, nekem nem fáj :D viszont ő minden dolgozat előtt elmondta, hogy ő semmit se tanult és egyest fog kapni..dolgozat kiosztásánál is szenvedett, hogy milyen nehéz volt és úristen..ahhoz képest mindig ötöst kapott.. engem ez a viselkedése zavart.

Nos a te esetedben nem tudom mi lenne a megoldás, mondjuk szerintem keress olyan barátokat akik tényleg támogatnak és nem az , hogy nincs rossz szavuk rád, mert egy barát egy igazi egy görbe tükör is, de azért más ha basztat valaki vagy elmondja, hogy szerinte ezt másképp kéne csinálni.. Szerintem csináld tovább amit eddig, egy idő után csak változni fog minden.

2015. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okes,koszi
2015. nov. 13. 22:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg még egy kérdés: Ha mondjuk én egyedül csináltam meg a fogalmazást és a többiek nem (a tanár meg be akarja szedni) mit csináljak? Kapjak a többiekkel együtt egyest, es mondjam a többiekkel együtt h ez nem is volt házi(de ilyenkor lehet h mindenki tenyleg egyest kap ha nem veszi be), vagy vállaljam be h megcsináltam en egyedül kapjak 5-öst és a többiek meg szekálnak majd h mért nem mondtam h nem is volt házi?
2015. dec. 22. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!