Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, annyira szomorú...

Mit tegyek, annyira szomorú vagyok, mert nem mehetek az osztálytársaimmal sulis kirándulásra? 16/L

Figyelt kérdés

Szóval lesz egy iskolai út, amire megy az összes barátom meg még csomóan. Viszont nekünk nem telik rá, mert elég drága. Úgyhogy kimaradok belőle.


A barátaim elég szomorúak, mert kb. én vagyok a társaságon belül a legnépszerűbb. Tudom, hogy egy hét utazás nem jelent sokat, de mégis annyira rosszul érzem magam.


Tippek?



2019. nov. 17. 22:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok még dolgozni suli mellett.
2019. nov. 17. 22:43
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Egyszerűen túl lépsz rajta. ennyit tudsz tenni.
2019. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Mikor lesz a kirandulas?

Decemberben szoktak lenni mindenfele hostess munkak, téli szünet alatt lehet osszegyulne. :)

2019. nov. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Szólj az osztályfőnöködnek - biztos van nálatok szülői munkaközösség, meg lehet oldani valahogy.

Nekem anno hasonló szituban felajánlotta az ofő, hogy megoldjuk, mikor szóltam, hogy nem megyek, és a pénzzel indokoltam, hátha nálatok is van ilyesmi. (Mondjuk engem úgy neveltek, hogy ne kérjek és fogadjak segítséget, tudtam, hogy anyám kiakadna, hogy így lenéznek, amiért csórók vagyunk... pedig amúgy nem, ez csak az ő fassága volt, amit belém is ültetett... szóval én leráztam az ofőt, hogy ne akarjon nekem segíteni :D, de a lényeg, hogy segített volna.)

2019. nov. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Itt egész pontosan miről van szó? Valami külföldi út? Hidd el, nem te leszel az egyetlen, aki nem megy. A szüleidnek sem túl jó érzés, de ezt el kell fogadni minél előbb. Ahogy mész előre az időben, érezni fogod, hogy ez semmi. Tudom, ez most nem vigasztal, de így van. Engedd el, mondd otthon, hogy nem probléma.
2019. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

#1- lopni bűn, azért mást megkárosítani, hogy te boldog vagy épp csak fedezd vágyaid nem magyar emberhez méltó dolog.


Hova mentek kérdező? Ha megy az egész osztály akkor biztos megoszlanak a költségek. Nem lehet több 15 ezernél plusz költőpénz. És ezeket már hónapokkal előre bejelentik. Szóval úgymond lehet rá "gyűjteni" a szülőknek.

2019. nov. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Biztos nem az egész osztály megy. Ez valami síelős sztori lesz. Azt írja h a barátai mennek meg csomóan. Ez valami nem hivatalos kirándulás a téli szünetben. Fix.
2019. nov. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül a kirándulás?
2019. nov. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eladni pár dolgodat nem tudod?


Amúgy velem is megesett, kétszer is, hogy nem mehettem kirándulni, csak nem a pénz miatt, hanem a magaviseletem miatt.


Nem jó érzés, amikor elmegy nélküled a busz, de pár hónap után emlékezni se fogsz rá. Tapasztalatból írom.


Amúgy osztálytársaid simán szervezhetnének gyűjtést, én biztos beadnék a közösbe, ha egy barátom nem tudna kifizetni egy kirándulást.

2019. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%

Ja meg még eszembe jutott, amit írt valaki - szólj az ofődnek. Egyszerűen nem tudom elképzelni azt, hogy


***


Diák; Tanárnő, kérem, én nagyon szeretnék, de nem tudok kirándulni menni, mert nincs rá pénzünk.


Ofő; Ciki!


***


Biztos kitaláltok valamit.

2019. nov. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!