Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Előadáson szoktatok nézelődni...

Előadáson szoktatok nézelődni az előadóban?

Figyelt kérdés
Vegyünk például engem, mindig megnézem, hogy ki jön-megy vagy ha csak unatkozok körbenézek van-e ismerős arc. Ti mi okból nézelődtök? :)

2019. nov. 24. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat is. És ez régen rossz, mert akkor el is kalandozok. Ez akkor volt, amikor nem kötött le az előadó. Ezért is hagytam fel az előadásokkal. Egyszerűen az én stílusom az olyan, hogy elolvasom, aztán példákon keresztül tanulom meg. Egy előadás ritkán ad pluszt hozzá, nem mindenki jó előadó, aki ért a szakmájához. És nekem a BME-VIK-en olyan volt, mintha direkt az alkalmatlanokat részesítették volna előnyben. 1-2 jó volt.
2019. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor egyetemista voltam, a szabadon válaszhatók mellett össze volt állítva a kötelező tantárgyak listája; csak akkor végezhetted el a szakot, ha ezeket sikeresen teljesítetted. Mint minden egyetemen.


Na, ezenek úgy a 90%-a nem érdekelt, ez volt az okom, hogy nézelődjek azokon az órákon, ami katalógusos volt és senkit se ismertem onnan, illetve a kislétszámú előadásokon, ahol látta a tanár, hogy ki nncs ott és tudta, hányszor lógtunk (2 vagy 3 volt a megengedett).


Ha nem volt ott a netbookom, amin Facebook-oztam ezerrel, akkor a termet néztem, néha egy-egy csoport gyereket.

2019. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja még annyi, hogy kislétszámú előadásokon esélyem se volt a netbookomat nyüstölni, mert ott nem veszél el ezernyi diák között. Na ott kötelezően nézelődtem. :) De észrevettem, hogy, ha jegyzetelek, gyorsabban telik az idő.
2019. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Ritkán. :D Ha meg tényleg elkezdek jobbra-balra nézelődni, akkor az azért van, mert valami vicceset hallottam ki az előadó szájából és keresem, hogy van-e valaki más is, aki humorosnak találta.
2019. nov. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!