Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországban élők! Hazafele...

Németországban élők! Hazafele uton Prágában szeretnék nézelődni. TIPP?

Figyelt kérdés
Még nem láttam a várost, de azt olvastam majdnem olyan szép mint Párizs? Hova érdemes menni? Kocsma, étterem, hidak? Vannak utcai portéfestők? Hétvégén vagy szombat hajnalban mennyire van élet?

2019. okt. 4. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Óvárost javaslom mindenképp, olyan gothic hangulata van, hogy érdemes bejárni. A "Kacerov" megálló közelében van egy jó étterem is, ahova pedig jó ötlet beülni (nevét ne kérdezd, régen jártam már ott). És ha már evésről van szó, kóstold meg a cseh "fallajtot" is, arrafelé nagyon finomat csinálnak :)))
2019. okt. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű város, tucatnyi alkalommal voltam már és mindig tudodtt újat adni. Érdemes eltévedni , gyakorlatilag bármelyik történelmi városrészében: az Óvárosban, a Józsefvàrosban, a Kisoldalban vagy épp a Hradzsinban. A kedvenc kocsmám az U Dobrenskych utcában van, tudtommal abban a rövidke utcában az egyetlen. A Vytopna éttermekben foglalni kell, de megéri, mert modellvasút hozza ki a sörödet. Portrèfestők vannak több helyen is. Hétvégén este rengeteg a turista és az éjszakát is a külföldiek uralják, de hajnalban meghàlálja a korán kelést a város, mert szinte senki sincs az utcákon. Például ha tényleg látni akarod a Károly-hidat, menj oda hajnalban, különben csak a rajta hömpölygő tömeget fogod látni, nem magàt a hidat.
2019. okt. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is pont ez a tervünk, egy német utazás után kerülnénk egy napot Prága felé.

Hétvégén van élet, viszont szerintem hajnalban nincs.

2019. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!