Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz, ha nézelődni...

Szerintetek gáz, ha nézelődni megyek boltba?

Figyelt kérdés

Ha látok valami üzletet, ami pl. nem rég nyílt, vagy már jó ideje ott van, de még nem jártam ott és érdekel, milyen dolgokat árulnak, van, hogy elmegyek csak úgy szétnézni. De mindig úgy viselkednek az eladók, mintha azt hinnék, ki akarom őket rabolni, fél percenként kérdezgetik, hogy "Segíthetek???", de ilyen ingerült hangnemben, mintha azt akarnák, hogy csak vegyek már valamit, aztán takarodjak kifelé. Hiába mondom el sokadjára is, hogy csak nézelődök, akkor is mindig ezt kérdezgetik, tök kellemetlen..

Szerintetek én csinálok valamit rosszul és tényleg pofátlan dolog elmenni egy üzletbe, hogy nem veszek semmit, csak megnézem, miket lehet kapni és mennyiért, ilyesmik?


2017. dec. 21. 17:51
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem gáz. Én azért járok, hogy hozzádörgölözzek emberekhez a szűk helyen.
2017. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

"csak vegyek már valamit, aztán takarodjak kifelé"

Mert így is gondolják. Ilyen egy jó vásárló.

2017. dec. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
azt gondolják hogy lopni akarsz, am nekem nincs ilyen problámám sokáig nem szeretek bent lenni szoval megveszem amit akarok már ha van és csö.
2017. dec. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt gáz, mert így is alig lehet megmozdulni a tömegtől. De, máskor egyáltalán nem baj.
2017. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát amikor legutóbb bementem ezzel a célba egy üzletbe, konkrétan egy darab ember nem volt ott az eladón kívül és amíg ott voltam (kb 10 percig), csak egy ember jött be vásárolni.
2017. dec. 21. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor az úgy természetesen nem baj. Talán akkor se, ha sokan vannak, csak én utálom a nagy tömeget.:D
2017. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még akkor sem vásárolok egyből, ha célzottan vásárolni megyek. Van, hogy csak az árakat nézem meg a különböző üzletekben és ott veszem meg, amit akarok, ahol a legolcsóbb. Mondjuk ne zárás előtt negyed órával toppanj be nézelődni, az elég bosszantó a bolt dolgozóinak is. :-)
2017. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, amúgy még csak nem is zárás előtt toppantam be, hanem mikor mentem hazafelé az iskolából, szóval olyan fél 3 körül. A bolt meg jóval tovább nyitva volt.
2017. dec. 21. 20:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz, mert a nézelődőkből lesznek a vevők.Inkább az a gáz, ha ingerültebb hangnemben kérdezik meg, hogy „segíthetek?”
2017. dec. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!