Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon bunkó voltam? Beszéljün...

Nagyon bunkó voltam? Beszéljünk róla, vagy majd elfelejti?

Figyelt kérdés
Ma délután mikor jöttem ki az iskolából jött szembe az egyik tanárom, akivel elég sokszor beszéltem már az évek során, benne bíztam meg a legjobban. Igen, nem is lenne ezzel baj, de jött szembe, én meg zenét hallgattam vezeték nélküli fülessel, szóval még nem is látta hogy azért nem figyelek. Köszöntem neki, de nem néztem sokáig rá, és tovább mentem. Most írt az egyik osztálytársam hogy az a tanár elég megdöbbenve állt még ott egy darabig, megtorpant, és csak egy pár mp után indult tovább. Mint kiderült, beszélni akart velem, és megindult felém, de nem vettem észre. Nagyon megsérthettem és most bunkónak tart?

2019. nov. 27. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj oda hozzá ezzel, hogy hallottad, hogy beszélni akart veled, és kérdezd meg, hogy miről. (amúgy meg mellékesen jegyezd meg, hogy ma fülhallgató volt rajtad, azért nem vetted észre).

De nem kell túldimenzionálni.

2019. nov. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem voltál bunkó, csak éltél, mint ma a legtöbb fiatal, a saját kis zenebuborékodban.
2019. nov. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21%
Bunko voltal,szégyelld magad
2019. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!