Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bántalmazóbol lehet barát?

Bántalmazóbol lehet barát?

Figyelt kérdés
Hali, azt mondják hogy bántalmazóbol nem lehet barát, igaz ez? Mert jóba vagyok a bántalmazómmal mindig beszélünk, egy ideig bántott de most már leszállt rólam és azt mondta haverok vagyunk..

2019. nov. 30. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én alapban nem állnék szóba ilyennel, ahogy a normális nők általában teszik is. Amellett a barátaimat meg szoktam válogatni, ilyen figura szóba sem jöhetne.

De te tudod!

2019. nov. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem!
2019. nov. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

12 évesen új iskolába kerültem és volt egy "vadóc" osztálytársam, akinek nem voltam szimpi, egyből kifogott magának. Fizikailag nem bántalmazott, de lelkileg sokat szenvedtem miatta. Aztán valahogy jóban lettünk és mai napig az egyik legjobb barátnőm. Néha belegondolok, hogy hogyan tudtam túllépni a sérelmeimen, de igazából később nagyon sokat tett azért, hogy jóban legyünk.

24/L

2019. nov. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy őszinte legyek, számomra ez nagyon fura és nem tudnám ezt elképzelni...

Szóval az esetemben egyértelműen nem

2019. nov. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
igen, saját példám mutatja, bantalmazóm volr, legjobb barátom lett
2019. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!