Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Baj ha nem várom a szalagavatót?

Baj ha nem várom a szalagavatót?

Figyelt kérdés

Vagyis inkább már azt h legyen vége...


Nem szeretek szerepelni, nagyon szorongó vagyok és önbizalomhiányos, előre érzem hogy el fogom rontani a keringőt és az osztálytáncot is, sőt az utóbbiban végig elől állok.

Ezek mellett nem bírom ezt, hogy mindennek tökéletesnek kell lenni, smink, haj, de mégsem mehetek smink nélkül, orbitális karikás szemekkel.

Meg sajnos nem vagyok nagyon jóban az osztálytársaimmal, ezért is félek a táncoktól. Mert ha elrontok valamit tuti azt fogják felemlegetni hónapokig, hogy milyen balf*** voltam (volt már rá példa sajnos). Persze ha én említeném hogy némelyik ennyire se tudja, akkor még meg is vernének...

Ja meg, mivel én nagyokos, úgy gondoltam h magassarkúban leszek, megvettem már egy hónapja, 6 centis cipő, de még mind a mai napig nem tudok benne szépen menni, folyamatosan kibicsaklik a lábam, tök mérges vagyok magamra, hogy még erre sem vagyok képes.



2019. dec. 5. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan miért lenne baj?

Egyébként felesleges idegeskedni miatta, nem nagy dolog az egész. Egy héttel utána már el is lesz felejtve egy életre.

2019. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.


A magassarkú miatt ne aggódj.


A ruhánk miatt kellett nekünk magassarkú és hidd el, nagyon kevesen jártak magassarkúban iskolába. Szóval aznap sok lány köztük én is felvettük, ahogy megérkeztünk és abban flangáltunk az ünnepség előtt, hogy gyakoroljuk a járást :D Senki sem botlott meg a ceremónia alatt.


2.


Írod, hogy majd hónapokig felemlegetik.


Dehogy fogják.


A GYIK-n is sokan írják és én is tapasztalatból mondom, lemegy az egész ünnepség és utána soha többet szóba se kerül. Néha majd egyetem alatt visszanézik a táncotokat 1-2 gyerek nosztalgiázni, de pozitívan gondol vissza az egészre, amúgy az ünnepség után beszélni se fogtok róla.


Csak a rákészülés alatt kerít minden gyerek ekkora feneket neki, nálunk is úgy álltak hozzá, mintha az angol királynőnek táncolnánk majd, viták a ruháról, a táncról, a táncruháról, hogy legyen, mint legyen, de mondom, amint lecsengett az egész, szóba se került.


***


Mondok még egy nyugtató dolgot.


Nálunk pl úgy nézett ki, hogy a szalagavató utáni napon volt tanítás. Vasárnap volt a szalagavató, hétfőn iskola. Mivel sokan mentek afterpartyra, ezért a tanárok elnézték, ha nem mentek be hétfőn a gyerekek. Én nem voltam nagy partyarc, szval az afterparty-ról hamar el is jöttem és hétfőn bementem az iksolába. A kezdetekben egyedül aztán egy gyerek ott volt még, ha jól emlékszem.


Kedden már jöttek a többiek is és jól leteremtettek, hogy ugyan én minek mentem be az iskolába hétfőn, utána soha többet fel se hánytorgatták.


Mondom, ez a szalagavatóó őrület addig tart, amíg lecseng, aztán minden visszaáll a régi kerékvágásba.

2019. dec. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mintha magamat olvasnám,nekem is nemsokára lesz majd a szalagavatóm és hasonlóan gondolok rá :D engem próbákon az nyugtat meg hogy néha mindenki eltéveszt egy egy lépést de ez igy van redjén,mind emberek vagyunk,tévedhetünk,ne érts félre nem vagyok kárörvendő...amikor meg élesben lesz...hát attól félek kicsit,eleve hogy rengetegen néznek majd,plusz maga a ruha is szokatlan lesz...nálunk tegnap volt az első próba cipővel,én direkt nem vettem nagyon magas sarku cipot igaz ez is magas de olyan amiben könnyen meg lehet állni,még jobb is benne táncolni mint lapos talpuban...esetleg ha nagyon ugy erzed nem lesz jo a cipo,tul magas,nezz szet a deichmannban en ott találtam egy egész jót..vagy esetleg próbáld meg kicserélni ha még engedik vagy C verzió próbald otthon gyakorolni benne a lépéseket! :) Mikor lesz egyébként a szalagavatód? :)
2019. dec. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!