Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan reagálnátok egy osztály...

Hogyan reagálnátok egy osztálytársatokra ha így jön a suliba?

Figyelt kérdés
Ha egy lány első órára úgy rohan be , hogy késett már 20 percet és a hajcsavarók még a hajában vannak és fekete melegítőben és fekete pólóban sportcipőben rohanna be az órára . Hogy reagálhatnak erre az emberek?

2020. jan. 2. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolnám hogy jobb később, mint soha. Ráadásul ebben a szituációban a lányt legalább érdekli, hogy késett az óráról, hiszen rohant. Gimiben volt olyan osztalytarsam aki sokszor csak úgy besetalt, teljesen nyugodtan az órára, teljesen mindegy, hogy mennyit késett.


Amíg ebből nincs rendszer, addig elmegy; nem a világ vége.

2020. jan. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Én is simán csak besétáltam ha már késtem.


Nálunk a késést így-is úgy-is 20 perces késésnek írták be. Ha 3 percet késtél, ha 30-at. És darabszámra ment.

Akkor a fene fog kapkodni ha ígyis-úgyis elkések és ugyan azt a szankciót kapom.

2020. jan. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csodálkoznék, de nem zavarna.
2020. jan. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed en ruhája annyira nem döbbentett le, mert vannak, akik eléggé érdekesen fel tudnak öltözni, már mondjuk az más tészta, ha így télen így rohan be, kabát nélkül.


A hajcsavarós rész viszont igen; ezt már figyelemfelhívásnak és drámának veszem. Írod, amúgy is késett 20 percet, nem osztott-szorzott volna az az 5-10 perc, amíg megcsinálja a haját. Megint más lenne, ha a tanár előtt esik be pár másodperccel.


***


Ugyanúgy, ha elalszom és kések 20 percet, nem pizsamában rohanok be, hogy lássa a főnök, mennyire igyekeztem a lehető legkevesebbet késni.


***


Neki viszont nem emelném ezt ki, csak, ha külön elkezdi magát dicsőíteni, hogy hajcsavarókkal ment iskolába.

2020. jan. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Én értékelném hogy igyekezett. Lehet hogy pár nagyon gyerekes ember ki nevetné, de nem kell velük foglalkozni. Látszana hogy érdekli a tanulás. De ez most egy kicsit off lesz, használ manapság még valaki hajcsavarót? :O
2020. jan. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nagyon érdekel senkit, maximum mosolyognak rajta egyet.
2020. jan. 2. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Előre megtervezett drámai dolog a gondolnám. Ha már késik, akkor az a nettó 3 perc amíg kiszedi a hajából a hajcsavarókat semmit nem számít.

Ezt ilyen figyelemfelkeltő attrakciónak gondolnám, hogy figyeljetek rám, beszéljetek rólam.

Eléggé éretlen, szánalmas az ilyen, aki ezt megcsinálja.

2020. jan. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%

Aggódnék érte, hogy megfázik. -2 fok volt reggel. Mit csinál vizes fejjel? Meg egy szál melegítőben?


Mi történhetett? Ilyet nem tesz magától senki!


Tippem a következő: Szar család teória.

Nyilván későn kelt, de azért puccba akarta vágni magát, még ha le is marad az első óráról emiatt (majd igazolja valaki, orvos, mama, anya). Na ez apucinak nem tetszett (mert pl egy agresszív alkoholista állat). Lekevert egy hatalmas sallert, és úgy vágta ki a házból az édes lányát,ahogy éppen volt, aki még gyors fel tudta kapni a melegítőjét.

2020. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Emberek hogy reagálnának? A tanárok hogy reagálnának. Eleve nem lehet 20 percet késni,akkor már csak a következő órára lehet bemenni, és kap egy igazolatlan órát.
2020. jan. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!