Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok! Hogyan reagálnátok...

Tanárok! Hogyan reagálnátok erre az esetre?

Figyelt kérdés

A diákotok odamenne beszélni veletek, hogy szeretne valamit tenni, mert az osztálytársai egytől-egyig utálnak és valószínűleg valami pletyka indult ellenem és kinevetnek az osztálytársaim.

És ez nekem mindennapi gondoz okoz lelkileg.

A szüleimmel próbáltam beszélni erről, de nem értettek meg, hanem lecsesztek éd nem enhedik az iskola váltást.

A diákokra ha rá lenne szólva vagy pedig megpróbálnék nem foglalkozni velük, ez sem működne, hiszen minden nap együtt töltünk 6-7 órákat és én egy társasági ember vagyok, de egyszerűen megutáltak.(Az okot nem tudom megmondani)

Viszont arra gondoltam, ha beszélnék az ofőmmel, akkor segítene valahogyan.

De ilyenkor fogalmam sincs, hogy egy ofő ilyenkor mit tehetne...

A lehetőségeket már végigpróbáltam és csak az iskola váltás segítene.

Így kérlek segítő választ adjatok, hiszen már nem tudom hogy hová forduljak.

16 éves elmúltam, de szakma váltás miatt ez az első évem.(A szakma váltást is csak úgy engedték ha megbuktam)


2018. nov. 12. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

tanár vagyok


segítenék. több lehetőség is van. szomorú, hogy ő nem veszi észre.

2018. nov. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ilyen esetben mivel lehetne segíteni?
2018. nov. 12. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Bizonyosra veszem, hogy szép emlékű iskolám (1956-1960) tanárai vagy behívatták volna azt az 1-2 tanulót a tanáriba fejmosásra, vagy (ha az egész osztály tette), akkor osztályfőnöki órán adták volna tudtunkra, hogyan kell viselkedni, és amennyiben nem változik meg a helyzet, akkor majd ő (az osztályfőnök) lép közbe.

Mindaz, amit leírtam, csak feltételezés, mert efféle cikizés nálunk ki volt zárva. Ma már más a helyzet. Sajnos!

2018. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!